Aktuálně

středa, 24. květen 2017 | 14:18

22. ročník CZECHTALENT 2017 vyhrála Eliška Rezková.

Czechtalent 2017_billboard_finale.jpg

Osmnáctiletá studentka gymnázia z Prahy Eliška Rezková se stala vítězkou letošní hudební talentové soutěže CZECHTALENT. Skvělou interpretací písně Marty Kubišové Lampa přesvědčila všechny přítomné porotce o tom, že je ze všech 12 finalistů nejlepší. Eliška se chce zpěvu a hudbě věnovat i v budoucnu, připravuje se na zkoušky na konzervatoř.
Luděk Malár, zakladatel a prezident soutěže CZECHTALENT, řekl: „Letošní finále bylo doslova nabyté talenty. Bylo nesmírně obtížné se rozhodnout a dát hlas konkrétnímu zpěvákovi, zpěvačce. Byl to mimořádný koncentrát obrovských talentů, kteří pokud se budou snažit, a samozřejmě budou mít i trochu štěstí, čeká je skvělá budoucnost. Eliška získala jako jednu z cen i možnost natočení singlu s profesionálním týmem a technikou, což věřím, jí pomůže úspěšně vykročit a nastartovat hudební kariéru.
I pro mne byl letošní ročník velmi milým překvapením,“ doplňuje Tomáš Klus, který spolu s Petrem Maláskem, Milošem Skalkou a Standou Hložkem stáli za výběrem vítězů.
Druhé místo získal profesionální řidič Tomáš Karlík (20 let) z Hodonína a na třetí příčce se umístila Magdaléna Moudrá (22 let) absolventka populárního zpěvu na Pražské konzervatoři, nyní studentka pop music na londýnské Middlesex University.
Na finálový galavečer ve zlínském Kongresovém centru (22. 5. 2017) si muselo všech 12 účinkujících připravit dvě skladby, v prvním výběrovém kole zpívali všichni, do druhého „superfinálového“ postoupila už jen vítězná trojka a rozhodovalo se o jejich pořadí.
Další, v pořadí již 23. ročník české talentové soutěže CZECHTALENT bude vyhlášen a pro přihlášky soutěžících otevřen 1. února 2018.
Více informací hledejte na  www.czechtalent.cz.
Soutěž pro mladé talentované muzikanty se konala poprvé v roce 1996 ještě pod názvem Zlíntalent, za dvacet dva let ušla dlouhou cestu a pro současnou českou hudební scénu odhalila mnoho obrovských talentů. Není o obrovské licenční show ve světlech kamer, je však o obrovské chuti udělat něco pro opravdové a nesmírně nadané mladé hudebníky. Je za ní spousta každodenní práce, starostí i strastí, ale i velké nasazení a následné radosti z úspěchu vítězných talentů.
Tomáš Klus, Petr Bende, Dasha, Mirka Miškechová, Markéta Foukalová a další – ti všichni vyšli ze soutěže CZECHTALENT….

Veškeré informace naleznete na www.czechtalent.cz.


Johana Turner
TURNER PR
johana@turner.cz, 420 606 232 055

www.turner.cz

pro CZECHTALENT, www.czechtalent.cz

zpět