Aktuálně

pondělí, 14. květen 2018 | 15:00

Běžte s celou rodinou a pomáhejte dětem! 19. května v Karlových Varech, 26. května v Praze a 20. června v Českých Budějovicích

Kure bezi foto RunCzech (1).jpg

Pomáhat může každý. Třeba během. Tři závody, tři města a spousta zábavy.
A navíc? Dobrý skutek pro dobrou věc – výtěžky poputují na sbírkové konto Pomozte, společného projektu České televize a NROS, určeného ohroženým a znevýhodněným dětem.

Kde a kdy?
Praha

Běh pro Kuře
26. května v Praze na Vypichuwww.behprokure.cz
Areál otevřen od 12:00.

Starty běhů v 16:00 pro nejmenší běžce a ve 20:40 pro všechny ostatní.
Budou připraveny dva okruhy oborou Hvězda – 3 a 5 km – vhodné pro celé rodiny. 

Každý účastník přispěje částkou ve formě startovného. V předprodeji za 350 Kč, na místě za 450 Kč. Čím více vás přijde, tím více peněz půjde na konto Pomozte dětem.
Běh pro kuře podporujíMarie Doležalová - patronka sbírkového projektu Pomozte dětem, Nela Boudová, Iva Pazderková, Vypsaná fixa, Sabina Křováková, Klára Vytisková, Raego a další.
Běžci na trase proběhnou i 100 metrový zážitkový běh čtyřmi různými zónami (holi, pěnová, horor a UV světelná). Na místě budou i stánky s občerstvením, doprovodným zbožím a charitativními předměty. Záštitu nad Během pro Kuře převzal starosta Městské části Prahy 6 Mgr. Ondřej Kolář.
Více na www.behprokure.cz

Doběhni hvězdu! 
Podpořte štafety dobroběžců pro Kuře Petra Koukala a Dalibora Gondíka v rámci charitativního projektu RunCzech. Za cíl si dali, že jako dobroběžce je podpoří široká veřejnost částkou 50.000 Kč, kterou pomohou dětem prostřednictvím portálu Daruj správně https://www.darujspravne.cz/dobehni-hvezdu.  

Tak pojďme do toho! Anebo se také staňte dobroběžcem:  https://www.runczech.com/cs/charita/pro-bezce/bez-pro-dobrou-vec/index.shtml

Dalibor Gondík poběží 19. května v rámci Mattoni ½ Maraton Karlovy Vary 2018, na který zve https://bit.ly/2rofim4
Petr Koukal poběží 2. června v rámci Mattoni ½ Maraton České Budějovice 2018, na nějž zve: https://bit.ly/2jzrM6z

Všechny tři zmiňované běžecké akce pomáhají projektům TOP 50 nestátních neziskových organizací, které byly do letošního jubilejního 20. ročníku sbírkového projektu Pomozte dětem vybrány, a na jejichž aktivity pomáhající ohroženým a znevýhodněným dětem se vybírají finance. Více informací naleznete na www.pomoztedetem.cz.

O NROS
Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS), která sbírku Pomozte dětem spravuje ve spolupráci s Českou televizí slaví letos 25 let své existence. Patří k největším a nejstabilnějším grantujícím nadacím v České republice. Jejím dlouhodobým posláním je poskytování pomoci tam, kde je pomoc potřeba. Od svého založení úspěšně podpořila více než 7 000 projektů částkou přesahující 1,8 miliardy korun. Nadační příspěvky poskytuje z grantových programů pocházejících ze zdrojů Evropského hospodářského prostoru, ale i z individuálních či firemních zdrojů. www.nros.cz

Pomozte dětem je společný projekt ČT a NROS.
Rádio Impuls je partnerem dobrých skutků – je také hrdým partnerem projektu Pomozte dětem.
Právo, mediální partner


Johana Turner
TURNER PR 
johana@turner.cz, 420 606 232 055

www.turner.cz

zpět