Aktuálně

úterý,  9. červen 2015 | 15:09

Chcete zažít koncert Divokej Bill DOMA? Můžete! V sobotu 15. srpna v Úvalech na vás čeká neskutečně dlouhej koncert Divokýho Billa a další program.

vizuál TZ.jpg

Připravte se na dlouhou horkou srpnovou noc! Na sobotu 15. srpna si kapela Divokej Bill připravila více než dvouhodinový koncert. Bude se tradičně konat ve městě, odkud pochází – v Úvalech u Prahy
Koncert Divokej Bill DOMA, který si organizuje kapela sama (navazuje na předchozí místní akce kapely), otevře brány areálu na atletickém oválu pod Sokolovnou v 17:30. 

Budeme DOMA a moc se domů, do Úval, těšíme. Naši fanoušci už vědí, že si do Úval vždycky připravíme něco speciálního – samozřejmě kromě našeho neskutečně dlouhýho koncertu. Zahraje i spřízněná předkapela a po našem koncertě se těšte na skvělý večírek v pivním stanu s živou hudbou,“ dodává za kapelu zpěvák Vašek Bláha. 

Koncert Divokej Bill DOMA se koná pod záštitou města Úvaly.

Vstupenky na koncert Divokej Bill DOMA (15. srpna 2015, atletický ovál pod Sokolovnou, Úvaly) lze pořídit v síti Ticketstream a v místních předprodejích:
      -  Hospoda na dobrým místě, nám. Arnošta z Pardubic 164, Úvaly
      -  Kadeřnictví Pier, Husovo náměstí 77, Český Brod

Další pravidelně aktualizované informace hledejte na: www.divokejbill.cz,  https://www.facebook.com/divokejbill a https://plus.google.com/+DivokejbillCz

Managment skupiny Divokej Bill - management@divokejbill.czwww.divokejbill.cz
PR zastoupení - TURNER PR, pavel@turner.cz, 602 346 315,  www.turner.cz

Mediální partneři koncertu: Hitradio, rádio Blaník, Regionální Deník a denik.cz.
Partneři koncertu Divokej Bill DOMA: Ballantines, pivovar Rebel, Panter a Ticketstream.


Johana Turner
TURNER PR 
johana@turner.cz, 420 606 232 055
www.turner.cz

Pro kapelu Divokej Bill, www.divokejbill.cz

 

zpět