Aktuálně

pondělí,  1. říjen 2012 | 16:12

Chinaski rozjíždějí další tisícovku koncertů, začíná "Klubový speciál 2 - pokračujeme"!

Chinaski rozjíždějí další tisícovku koncertů, začíná "Klubový speciál 2 - pokračujeme"!

Vloni touto dobou skupina Chinaski uzavírala výročí 1000. koncertu. Letošní podzim začínají Klubovým speciálem 2 s podtitulem pokračujeme druhou tisícovku. Už za měsíc odehrají první koncert podzimní šňůry v Kamenici (1. 11.), kterou ukončí v polovině prosince v Sušici (15. 12.).

Na své si přijdou nejen fanoušci z celé České republiky, ale i pražští, pro něž jsou připraveny dvě vystoupení v pražském Lucerna Music Baru. Všichni se mohou těšit na více než dvouhodinovou hudební výpravu napříč celou historií kapely včetně těch nejznámějších a nejoblíbenějších hitů. Nezapomenou ani na aktuální novinku Ententýky doprovázející seriál České televize.

Co ke koncertům dodává zpěvák skupiny Chinaski Michal Malátný? „Měli jsme hroznou radost, že se lidem líbil náš loňský hudební výlet i do opravdu hluboké historie kapely. Když jsme v roce 1993 v Praze v klubu Na Chmelnici začínali, jako předkapela Hudby Praha, nenapadlo nás, že spolu budeme tak dlouho a že to bude bavit pořád nejen nás, ale i vás. Trvalo dvanáct let, než si nás někdo všiml a těch dvanáct let jsme prostě hráli a hráli. Přicházelo to postupně a lidi na nás začali chodit. A chodí do dneška, což je super a moc se na všechny těšíme.“ 

Celý rozhovor s Michalem Malátným naleznete v příloze.

Nenechte si ujít jedinečnou klubovou atmosféru, jako za starých dobrých časů, a obstarejte si vstupenky včas, kapacita klubů není neomezená! Ti z vás, kdo byli na některém z koncertů loňského turné, se nemusejí obávat - připravujeme nová překvapení, nudit se rozhodně nebudete! Veškeré informace o místech a o předprodejích najdete v sekci koncerty! Všechny pravidelně aktualizované informace najdete na www.chinaski.cz a http://www.facebook.com/chinaskipage .

 

Seznam zastávek „Klubového speciálu 2 – pokračujeme“

01.11.    Kamenice – Olešovice, Kulturní centrum, od 19:30

03.11.    Pěnčín u Turnova – Kulturní dům, od 21:00

10.11.    Jilemnice - klub Továrna, od 22:00

13.11.    Praha - Lucerna Music Bar

14.11.    Praha Lucerna Music Bar

17.11.    Litvínov - Citadella

22.11.    Cheb - Kulturní centrum

23.11.    Chlum u Třeboně - Music Hall Hejtman

08.12.    Děčín – klub Škuner

15.12.    Sušice - Sokolovna

 

Neváhejte mne kontaktovat pro další informace, prosím.

 

Mediální partneři jsou: Evropa 2, koule.cz a týdeník 5+2

zpět