Aktuálně

čtvrtek,  1. březen 2018 | 13:03

Cvičit jógu s těmi nejlepšími lektory a zároveň pomáhat? Dobročinná jednodenní akce Jóga pro dobrou věc 10. 3. 2018 v nově rekonstruovaném Uměleckoprůmyslovém museu.

vizuál akce.png

Co spojuje jedny z nejlepších lektorů jógy a projekt Seniorem s radostí? Chuť pomáhat. To můžete i vy! A zároveň udělat i něco pro sebe. Navíc jde o jedinečnou příležitost podívat se a zacvičit si v nádherných prostorách nedávno otevřeného zrekonstruovaného prostoru Uměleckoprůmyslového musea v Praze

V pořadí již druhá dobročinná akce Joga pro dobrou věc, jejíž výtěžek poputuje na konto projektu Seniorem s radostí, se bude konat 10.3.2018 od 9:00 do 20:00 v prostorách pražského  Uměleckoprůmyslového musea.

Finance, které se vyberou v rámci akce (vstupné, příspěvky a zisk z dražby), pomohou rozšířit a tudíž zpřístupnit cvičení seniorům zdarma do více míst v České republice. 

Datum konání:               10. března 2018, 9:00 – 18:00
Místo konání:                 Uměleckoprůmyslové museum v Praze, 17. listopadu 2, 110 00 Staré Město
Lektoři:                             Zuzana Klingrová, Kateřina Mrugalová, Punk Yoga, Klára Pokorná, Veronika Carmanová, Lenka Fialová, Petra Plutnarová a Jana Najbrtová - svých  honorářů se vzdají ve prospěch projektu Seniorem s radostí
Fyzioterapeutka:            Lucia Feková

Přijďte si užít skvělé cvičení plnými doušky, zklidněte ducha, protáhněte tělo a pomáhejte! Vstupné ve výši 150,- Kč (ale klidně můžete dát i více) půjde na projekt Seniorem s radostí.  

Za projektem Seniorem s radostí stojí Jana Najbrtová, lektorka jógy a zakladatelka projektu.
Akce se koná pod záštitou ředitelky UMP Heleny Koenigsmarkové.
Více informací na www.senioremsradostí.cz, o Janě Najbrtové pak na www.najbrtova.eu

Projekt Seniorem s radostí přináší již téměř 2 roky lekce a akce zdarma pro osoby ve starobním a invalidním důchodu. V tuto chvíli se cvičí v Praze, Brně, Hradci Králové a Dolanech u Plzně, Rokycanech, Neratovicích a dalších městech. Cvičební lekce a přednášky pro seniory zdarma, více na www.senioremsradosti.cz.

Děkujeme partnerům: 
Uměleckoprůmyslovému museu v Prazewww.upm.cz
Jóga dnes, www.jogadnes.cz
www.reebok.cz , www.turner.cz,  www.cklenka.cz , www.katerinaresort.czwww.zanormalniholky.cz , www.naturamed.cz , www.karmayoga.cz , www.mechovesteny.czwww.ananasana.shop , www.smakoun.euwww.lifefood.czwww.pieshop.czwww.terezainoslo.com , www.miniheroes.czwww.bohonatural.cz  Johana Turner
TURNER PR
johana@turner.cz, 420 606 232 055

www.turner.cz

zpět