Aktuálně

pondělí, 22. říjen 2018 | 12:33

Cvičit jógu s těmi nejlepšími lektory a zároveň pomáhat?

vizuál senior 2018 (1).png

Co spojuje jedny z nejlepších lektorů jógy a projekt Seniorem s radostí? Chuť pomáhat. To můžete i vy! A zároveň udělat i něco pro sebe. Přijďte si zacvičit jógu s hvězdami naší jógové scény, ochutnat skvělé delikatesy či si pořídit něco nového do holešovického Vnitroblocku v Praze v rámci již třetího pokračování charitativní akce Jóga pro dobrou věcVýtěžek půjde tradičně na cvičení zdarma pro seniory po celé republice. 

Kdy a kde?
V sobotu 24. listopadu od 8:00 do 18:00 ve Vnitrobloku v Praze 7, Tusarova 791/31.
Lekce, semináře, autogramiády budou probíhat ve třech zdejších sálech včetně kavárny.

Vstupenky lze koupit v předprodejní síti GoOut - https://bit.ly/2J1cOCg.
Vybírat lze z několika druhů vstupů, senioři mají vstup zdarma!
Finance, které se vyberou v rámci akce (vstupné, příspěvky a zisk z dražby), pomáhají rozšířit a tudíž zpřístupnit přednášky a cvičení seniorům zdarma do více míst v České republice. 

S kým?
Můžete se těšit na lekci power jógy s Václavem Krejčíkem, tantra vinyasa jógy se Zuzkou Klingrovou, čakra jógy s Barborou Hu, wheel jógy s Katkou Mrugalovou, karma love flow s Marti Procházkovou, které asistuje Teri Březinová, vinyasa flow jógy s Evou Vrbovou, super dynamické jógy v angličtině s Lisou-Marie Wakenshaw nebo hatha jógy s Brendanem Tuckerem. Zakladatelka projektu Seniorem s radostí, Jana Najbrtová, si pro Vás přichystala lekci podzimní hatha vinyasy za živého doprovodu harfy. Veškerý výtěžek z akce je věnován právě projektu Seniorem s radostí , který přináší aktivity zdarma pro osoby ve starobním a invalidním důchodu.
Přesný program naleznete zde www.jogaprodobrouvec.cz/program.

Rosteme! A míříme do Ostravy!
8. prosince zde proběhne poprvé celodenní jógový maraton na podporu projektu. Program začne se v 8:00 a těšit se můžete na Janu Najbrtovou, Lindu Lacinovou, Katku Mrugalovou a další na adrese: Trojhalí Karolína, K Trojhalí, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz. 

Za projektem bezplatných aktivit pro seniory stojí Jana Najbrtová, lektorka jógy a ředitelka organizace Seniorem s radostí z.s. Do dnešního dne se jí podařilo otevřít hodiny cvičení pro seniory zdarma v téměř 50 místech naší republiky a rozšířit na Slovensko. Připravuje videa, která budou dostupná na webu projektu pro seniory a invalidní důchodce, která je naučí dechové techniky, uvolňovat klouby, protahovat se, posilovat, budou prevencí proti bolestem zad, meditovat, ale i třeba cvičit paměť.
Jana na do Vnitrobloku zve slovy: „Jsem moc ráda, že se cvičení pro seniory rozšiřuje do dalších míst. Právě charitativní jógový festival je jedním ze způsobů, jak dát o našem projektu vědět nejen seniorům, ale i dalším lidem, kteří chtějí pomáhat a vědí, že žádná pomoc není malá. Jsem za to nesmírně vděčná. Buďte i Vy u zrodu něčeho hezkého a laskavého. Buďme tou změnou, kterou chceme ve světě vidět.“

Více informací na www.senioremsradosti.cz , o Janě Najbrtové pak na www.najbrtova.eu.

Na místě můžete výhodně pořídit i sportovní zboží od skvělých českých značek Ananasana, Mania Fitness Wear a Boho Natural. Připraveno bude i skvělé občerstvení a spousta radosti.

Děkujeme partnerům: www.villasresorts.cz , www.katerinaresort.cz , www.turner.cz , www.ananasana.cz , www.maniafitnesswear.cz , www.bohonatural.cz , www.fitfabstrong.czwww.mojevize.cz

Vnitroblocku a Tanečnímu Sektoru za poskytnutí prostor a pomoc, http://www.vnitroblock.cz
Magazínům Jóga dnes a Marianne za prostor a pomoc.Johana Turner
TURNER PR 
johana@turner.cz420 606 232 055
www.turner.cz

zpět