Aktuálně

pondělí, 13. listopad 2017 | 14:54

Cvičte s nejlepšími a pomáhejte seniorům! Dobročinný pop – up studio store 2. 12. v karlínské Hauch Gallery Praha

pop up vizuál 2.jpg

Co spojuje jedny z nejlepších lektorů jógy a projekt Seniorem s radostí? Chuť pomáhat. To můžete i vy! A zároveň udělat i něco pro sebe. 
Zuzka Klingrová, Katka Mrugalová, Veronika Jirovská a David Pártl povedou lekce v rámci dobročinného pop-up studio store, který se bude konat v sobotu 2. prosince v karlínské Hauch Gallery (Pobřežní 20a, Praha 8) od 9:00 do 15:00.

Za akcí, jejíž výtěžek půjde na konto projektu zpřístupňujícím seniorům cvičení zdarma pod názvem Seniorem s radostí, stojí Jana Najbrtová, lektorka jógy a zakladatelka projektu.
Jana rovněž celým programem provede a bude odpovídat na dotazy přítomných.
Vstup na akci je dobrovolný. Pokud si však budete chtít navíc užít skvělého cvičení plnými doušky, zklidnit ducha a protáhnout tělo a k tomu ještě pomáhat, pak při vstupu věnujete 150,-Kč (ale klidně i více) na projekt Seniorem s radostí.  Výtěžek Dobročinného pop – up studio store půjde na rozšíření zmiňovaného projektu, aby ještě více seniorů mohlo chodit na lekce jógy zdarma po celé republice. 

Více informací na www.senioremsradostí.cz, o Janě Najbrtové pak na www.flexyart.com.

Na místě můžete výhodně pořídit i vánoční dárky značek Pura Vida, Siluet Yoga Wear, Gado Gado, Mooyyy a Ananasana, které také část svých tržeb věnují na cvičení seniorů.
Připraveno bude i skvělé občerstvení a spousta radosti.

Jana Najbrtová k akci zve slovy: „Buďte i Vy u zrodu něčeho nového. Buďme tou změnou, kterou chceme ve světě vidět.“

Projekt Seniorem s radostí přináší již více než rok lekce a akce zdarma pro osoby ve starobním a invalidním důchodu. V tuto chvíli se cvičí v Praze, Brně, Hradci Králové a Dolanech u Plzně, Rokycanech, Neratovicích a aktivity se rozšiřují dál. Cvičební lekce a přednášky pro seniory zdarma, více na www.senioremsradosti.cz.


Johana Turner
TURNER PR 
johana@turner.cz, 420 606 232 055

www.turner.cz

zpět