Aktuálně

pondělí, 10. červen 2013 | 7:19

Eddie Stoilow startují letní festivalovou sezonu novým singlem Baby a bubeníkem Petrem Čechem. S ním vyrazí na speciální koncertní set na Rock for People!

Eddie Stoilow startují letní festivalovou sezonu novým singlem Baby a bubeníkem Petrem Čechem. S ním vyrazí na speciální koncertní set na Rock for People!

 

Oblíbená pražská kapela Eddie Stoilow přichází s pilotním singlem Baby z právě připravovaného třetího studiového alba. To by mělo vyjít ke konci roku pod stromek nejen fanouškům.

Baby má i obrázkovou podobu, kterou můžete shlédnout zde: http://kultura.idnes.cz/klip-eddie-stoilow-0nt-/hudba.aspx?c=A130607_181435_hudba_vdr nebo http://youtu.be/w8CZSkbBSgk ; režíroval Martin Linhart aka Marthy 68.

Baby je letní pohodovou skladbou, která ještě nikdy nezazněla v koncertním podání na živo. Kapela ji premiérově zahraje v kompletním složení včetně bubeníka Petra Čecha 5. července během vystoupení na festivalu Rock For People. Jejich speciální koncertní set startuje v 18:10 a rozhodně byste si ho neměli nechat ujít! Eddie Stoilow svorně doplňují: „Dlouho jsme nezažili tak pozitivní tlak fanoušků na to, abychom udělali písničku na léto, vlastně i podzim. Musíme říct, že jsme tlaku podlehli a až teď jsme spokojeni. Co bychom pro naše věrné neudělali, že!? První ohlasy jsou skvělé, tak se těšíme na koncertní premiéru singlu Baby na Rock For People, kterou se rozhodl přijet podpořit i náš občasný člen Petr Čech.“ Ten říká: „Eddie Stoilow jsem poznal prostřednictvím své zastupující agentury, a hned jsme si sedli. Je s nimi fajn spolupráce a každý další společné vystoupení je pro mě svátkem“.

Na Eddie Stoilow čekají i další vystoupení – nejbližší z nich je během charitativní akce na podporu obnovy pražské ZOO – Zvedáme hlavu po 11 letech, 12. 6. 2013 ve Velkém sále Lucerny v Praze,

15. června opět v Praze na akci určené pro záchranu goril v Africe s názvem Běh pro gorily či charitativní koncert pro Ústí nad Labem 15. června a mnoho dalších, které naleznete zde http://www.eddiestoilow.com/koncerty.html včetně srpnového festivalu Okoř (17. 8.).

 

Eddie Stoilow jsou:

Jan  Žampa – zpěv a kytara

David Šmídt – piano a klávesy

Martin Puškař – basa

Martin Mrázek – kytara

Vladimír Zeman – perkuse

Marek Fryčák - bicí

 

Pravidelně aktualizované informace naleznete na www.eddiestoilow.com  a http://www.facebook.com/eddiestoilow.

zpět