Aktuálně

středa, 20. červen 2018 | 10:00

Festival Okoř je plnoletý, slavit se bude v sobotu 25. srpna

Okor_loga_nahled F TZ.JPG

Legendární Festival Okoř oslaví osmnácté narozeniny! Areál se otevře tradičně v sobotu 25. srpna ve 12:00, první koncert ve 14:00 odehrají TH!S. Vstupenky jsou již v předprodeji.

Hrát na Okoři je pro mne vždycky zážitek, proto se sem tak rád vracím,“ říká Michal Hrůza o jeho blížícím se šestém vystoupení na srpnovém Festivalu Okoř.
Hana Petřinová, Jiří Macháček a Anna K., vždycky dobře naladění lidi a kocovina,“ se vybaví TomášKlusovi, když se řekne Festival Okoř.
Jak se těší na zdejší první koncert popisuje Vojta Kotek za kapelu TH!S: „Těšíme se tuze i právě proto, že náš basák na Festivalu Okoř byl a velmi si pochvaloval tamější atmosféru! Říkal, že tolik poddaných v podhradí dlouho neviděl.“
S čím má spojený Festival Okoř Xindl X? „Mám na tenhle festival několik nezapomenutelných vzpomínek. Bohužel jsou nepublikovatelné, takže se je nedozvíte :-)."

25. srpna na Festivalu Okoř zahrají: Chinaski, Tomáš Klus, Michal Hrůza, Anna K, Xindl X, TH!S, Mirai a Yo Yo Band.

Koupit si vstupenku dopředu? Nezbytné!
Vstupenky jsou už nyní v předprodejních sítích Ticketportal a Nejlevnější vstupenka za 590,- Kč. I když je vždy k prodeji pár vstupenek na místě, včasnou koupi lze jen doporučit. Festival byl několik ročníků za sebou úplně vyprodán. Počet návštěvníků je limitován velikostí nejen samotného areálu, ale i dodržením maximální počtu osob pro zajištění komfortu všech návštěvníků.

Pravidelně aktualizované informace naleznete na úplně nových webových stránkách www.festivalokor.cz a www.facebook.com/festivalokor.
Fotky v tiskové kvalitě si stáhnete zde: http://kestazeni.turner.cz/Festival%20OKOR/

Mediálními partnery jsou: Hitrádio City 93,7 FM, Deník, TV Prima, magazíny Instinkt a Týden, Headliner, TV Mini, žena-in.cz a Hyperinzerce.


Johana Turner
TURNER PR 
johana@turner.cz, 420 606 232 055

www.turner.cz

zpět