Aktuálně

úterý, 27. červen 2017 | 11:33

FESTIVAL OKOŘ oznamuje další jména. Hvězdnou sestavu doplní Marta Jandová a Eddie Stoilow.

Marta a Marek.jpg

Miro Žbirka, MIG 21, Václav Neckář, No Name, Marek Ztracený & Marta Jandová, Eddie Stoilow, Vypsaná fiXa – to jsou skutečné legendy české populární hudby, které vystoupí v sobotu 19. srpna na malebné louce pod hradem Okoř kousek od Prahy.

Festivalové brány se otevřou úderem poledne, samotný hudební program zahájí ve 14:00 vystoupením skvělá pražská kapela Eddie Stoilow. Není tajemstvím, že jejich občasným bubeníkem, pokud mu to pracovní povinnosti dovolí, je nejlepší český fotbalový brankář Petr Čech. Jestli přijedou s ním, kapela zatím neprozradila. Těšit se však můžeme na jejich největší hity, ale také nové písně z aktuálního alba Jupiter. „Absolutní pohoda! Jde o fantastický - doslova rodinný festival, jak v publiku, tak v zákulisí. Milujeme to tam!,“ popisují Festival Okoř členové skupiny Eddie Stoilow.

Marta Jandová bude hostem koncertního setu Marka Ztraceného. Můžeme tak doufat, že představí i jejich nový duet, na kterém pracují, a Marta píseň, jenž pro ni Marek napsal. 

Na své si tradičně přijdou během festivalu celé rodiny. Bude připraven i doprovodný program pro děti, spousta skvělého občerstvení a další zábavy a dobrot. 

Těšíme se na vás opět po roce, na místě tradičního a každoročního setkávání pro většinu návštěvníků, na srpnovém Festivalu Okoř!

Vstupenky jsou k dispozici v předprodejních síti TICKETPORTAL a na www.NEJLEVNEJSIVSTUPENKY.cz a na pokladně hradu Okoř.  
Na základě zkušeností z minulých let doporučujeme včasnou koupi. Nezapomeňte, že festival byl několik ročníků za sebou úplně vyprodán. Počet návštěvníků je limitován velikostí nejen samotného areálu, ale i dodržením maximální počtu osob pro zajištění komfortu všech návštěvníků.

Fotky v tiskové kvalitě – jak ilustrační, tak interpretů – stáhnete zde: http://kestazeni.turner.cz/Festival%20OKOR/ , při užití, prosím, uvádějte patřičné kredity.

Pravidelně aktualizované informace naleznete na úplně nových webových stránkách www.festivalokor.cz a www.facebook.com/festivalokor.

Pořádá agentura Hanky Petřinové, www.petrinova.cz , agentura@petrinova.cz
Tiskový servis Johana Turnerová, johana@turner.cz, 606 232 055.


Mediálními partnery jsou: Hitrádio City 93,7 FM, regionální Deník, TV Prima, magazíny Instinkt a Týden, Headliner, žena-in.cz, Hyperinzerce.


Johana Turnerová
johana@turner.cz, 420 606 232 055, www.turner.cz

Pro Agenturu Hanky Petřinové, www.petrinova.czwww.festivalokor.cz

zpět