Aktuálně

čtvrtek, 25. říjen 2018 | 12:00

Film letošního adventu a Vánoc - Ten, kdo tě miloval - v kinech už za 14 dní

TKTM_A1_cz.jpg

„Věřím, že to dopadne dobře a bude se lidem líbit a potěší je. Já zatím ten pocit mám. Když jsme se potkali první den na place a podívali se na sebe, začali jsme se smát. Každý z nás byl nějakým způsobem mile jiný. Věřím, že i herecké obsazení bude zárukou, že všechno dopadne dobře a film dokáže lidi pobavit.“   Lukáš Vaculík o filmu Ten, kdo tě miloval

Rodinnou komedii Ten, kdo tě miloval začal Jan Pachl natáčet před rokem. První klapka padla 23. 11. 2017 a poslední 15. 1. 2018.
Za 25 natáčecích dní se štáb s herci dostal do 6 míst ve středních a západních Čechách: Praha, Nová Ves pod Pleší, Černošice, Cheb, Boží Dar, Karlovy Vary.
Kromě mnoha hektolitrů vody během klíčové scény se také spotřebovalo 50 pytlů umělého sněhu, ve filmu se také objeví jeden živý pes, lední medvěd i osel. 

Jan Pachl obsadil i dvorní herce Marie Poledňákové, jejíž stejnojmenná kniha byla filmu inspirací, Evu Holubovou a Václava Postráneckého.
Za čtrnáct dní – tedy 8. 11. - vstoupí Ten, kdo tě miloval do kin. Trailer naleznete zde:https://bit.ly/2NxwGBM.

„Ten, kdo tě miloval je vánoční komedií, netradiční detektivkou i rodinným filmem, na který se může dívat kdokoliv, od pětiletého špunta až po osmdesátiletou babičku (možná i stoletou, doufám). Na své by si měli přijít jak milovníci detektivky, tak lidé, kteří mají rádi české herce (máme tam opravdu ty nejlepší) a zároveň i ti, co mají rádi dobrý film. Myslím, že Ten, kdo tě miloval je opravdu výborný film,“ popisuje film režisér.

Naším filmem chceme dělat radost všem. Rozhodli jsme se, že uděláme speciální předpremiérovou projekci pro nevidomé či těžce zrakově postižené s komentářemJeště máme nějaká volná místa, přihlásit se lze stále prostřednictvím facebooku filmu,“ říká producent a střihač v jednom Adam Dvořák. 

Tvůrčí tým filmu Ten, kdo tě miloval
Žánr: rodinná detektivka

Námět, knižní předloha a spolupráce na scénáři: Marie Poledňáková
Scénář: Jan Pachl
Dramaturg Josef Viewegh
Režie: Jan Pachl
Producent: Adam Dvořák
Hrají: Hynek Čermák, Eva Holubová, Lukáš Vaculík, Soňa Norisová, Václav Postránecký, Lívia Bielovič, Pavel Řezníček, Kryštof Racek & Viktor Antonio, Lukáš Příkazký, Jitka Smutná, Petra Nesvačilová, Miloš Pokorný, Roman Ondráček, Ester Kočičková a další
Kamera: Pavel Berkovič
Hudba: Tadeáš Věrčák
Střih: Adam Dvořák
Kostýmy: Vladimíra Fomínová 

Pravidelně aktualizované informace hledejte na www.tenkdotemiloval.cz a FB Ten, kdo tě miloval http://bit.ly/2Bakm01

Koproducentem filmu je Česká televize.
Mediálními partnery jsou: Česká televize, Rádio Impuls, Blesk, TV Mini a TotalFilm.


Johana Turner
TURNER PR 
johana@turner.cz420 606 232 055
www.turner.cz

zpět