Aktuálně

čtvrtek, 22. listopad 2018 | 13:46

Gordon a Paddy – švédský animovaný film pro děti je příběhem plným dobrodružství i sněhu

plakát Gordon a Paddy.jpg

Příběh Gordona a Paddyho na motivy knih Ulfa Nilssena a Gitty Spee, které milují všechny švédské děti stejně jako ty naše krtečka, přijde do kin 6. prosince.
Na trailer se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=sYadO3L9suk&t=2s.

Přinese příběh dvou zvířecích lesních detektivů – stárnoucího ropušáka Gordona a mladého myšáka Paddyho vypořádavajících se s nejedním zločinem od krádeže ořechů počínaje po pohřešovaného zajíčka.  
Tento půvabný film pro malé diváky, v němž – jako v každé správné pohádce – zvítězí dobro nad zlem, okouzlil i diváky letošního Berlinale, kde byl nominován v sekci Generation Kplus - Best Film, a Hamburgském filmovém festivalu.

V Kině Pilotů se na něj můžete podívat v předpremiéře 1. a 2. prosince, kde k němu budou připraveny tradiční vánoční dílničky pro malé milovníky filmů, stromeček a sváteční atmosféra.

Zvířátka ve filmu Gordon a Paddy budou mluvit hlasy Zdeňka Bureše, Lenky Janíkové, Pavla Vacka, Ivany Milbachové, Kateřiny Mendlové – Horáčkové přesně 62 minut.
Gordon a Paddy

 

Nejde o neohroženou dvojku „policajtů z amerických seriálů“, Gordon i Paddy svým způsobem však neohrožení opravdu jsou. A to i přesto, že Gordon je stárnoucí ropušák a Paddy malá myška, tedy zdánlivě ta nejnepravděpodobnější dvojice policistů, která se ve svém rodném lese musí vypořádat s nejedním zločinem. Z krádeže ořechů veverčáka Valdemara je přitom zprvu málem obviněna samotná Paddy! Coby zkušený policista však Gordon brzy zjistí, jak se věci mají, a posléze v Paddy nachází skrytý potenciál. Rád by ji dokonce učinil svou nástupkyní na místo policejního velitele. Jak se však ukáže, jeho poslední případ s ořechy nebyl zdaleka tak nebezpečný jako první velká zkouška velitelky Paddy. Když se jednoho dne rodině veverek ztratí syn a pohřešovaný je i malý zajíček (o ztraceném vejci páru strak ani nemluvě), musí se Paddy postavit svému strachu z nejobávanějšího obyvatele malebného lesa – lišky. Opravdu je však liška původcem všeho zla, jak Gordon tvrdil?

 

Seznam filmových premiér Pilot Filmu do konce roku
22. 11. 2018    V Mosulu

6. 12. 2018      Gordon a Paddy
6. 12. 2018      Útěk

Více na: www.kinopilotu.czwww.pilot-film.cz a kanálu YouTube Pilot Filmu: https://bit.ly/2OBfpYP

Fotky v tiskové kvalitě si k filmům v distribuci Pilot Filmu stáhnete zde: http://kestazeni.turner.cz/Pilot%20Film/


Johana Turner
TURNER PR 
johana@turner.cz420 606 232 055
www.turner.cz

pro PILOT FILM,  www.pilot-film.cz

zpět