Aktuálně

pondělí, 22. říjen 2018 | 10:05

Hlasujte pro svoji neziskovku v šestém ročníku o nejlepší Neziskovku roku!

Neziskovka roku - logo.png

I váš hlas může rozhodnout o tom, která nezisková organizace získá prestižní ocenění Cena veřejnosti Neziskovky roku. Zvolit jednu můžete od dnešního dne až do 22. listopadu prostřednictvím webových stránek www.neziskovkaroku.cz.
Pro zaslání hlasu do Ceny veřejnosti lze vybírat z organizací ze všech tří kategorií, které prošly náročným výběrem a patří mezi nejlépe řízené neziskovky u nás, jejich velikost není v tomto případě rozhodující.
Seznam naleznete zde: https://www.neziskovkaroku.cz/aktualni-rocnik-2018/semifinaliste-2018/ anebo níže. 

Slavnostní ceremoniál předání prestižních ocenění – Malá, Střední a Velká neziskovka roku a Cena veřejnosti 6. ročníku Neziskovky roku proběhne 26. listopadu v Divadle Archa v Praze od 19:00.

Ředitelka Nadace rozvoje občanské společnosti Jana Vožechová, která již 6. ročník soutěže pořádá, doplňuje: „Máme velkou radost, že organizujeme už šestý ročník. A ještě větší z toho, že se nám přihlásily dokonce některé neziskovky opakovaně. Letos slavíme 25. výročí založení Nadace a zájem neziskových organizací stále více se profesionalizovat a zdokonalovat se nás velmi těší.“

Dát svůj hlas jedné z jedenácti neziskovek můžete od 22. října na webových stránkách www.neziskovkaroku.cz. Pro snazší orientaci a výběr tu má každá organizace svůj profil přibližující její činnost, včetně krátkého videa. Posledním dnem, kdy bude možné rozhodnout o výsledku, je úterý 22. listopadu. Vítěz kategorie Cena veřejnosti obdrží od Nadace rozvoje občanské společnosti finanční odměnu 20 000 Kč.

Prestižní ocenění pro profesionálně vedené neziskové organizace uděluje Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) společně s partnery ve třech kategoriích – malá, střední a velká neziskovka.  Jde o skvělý způsob, jak zviditelnit nejlépe vedené neziskové organizace, představit je jako příklady dobré praxe a ukázat na kvalitu jejich práce.

Zde je seznam letošních semifinalistů:

Kategorie Malá neziskovka roku 2018
KAMARÁDI, spolek

OZP Akademie z.ú.
Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Mikulášovice
LÍSKA, z.s.
Společnost Parkinson, z. s.

Kategorie Střední neziskovka roku 2018
APERIO - Společnost pro zdravé rodičovství, z.s.

DEBRA ČR

Kategorie Velká neziskovka roku 2018
DIAKONIE ČCE – STŘEDISKO VSETÍN

Terapeutické centrum Modré dveře, z.ú.
POST BELLUM, p.s.
Sociální služby Praha 9, z.ú.

Slavnostní vyhlášení ocenění Neziskovka roku 2018 proběhne 26. listopadu v Divadle Archa v Praze.

Hlasujte pro tu svoji NEZISKOVKU ROKU! Možnost máte prostřednictvím stránek www.neziskovkaroku.cz od 22. 10. do 22. 11. 2018.

Ocenění NEZISKOVKA ROKU 2018 podporují: hlavní partner Skupina ČEZ a partneři Česká spořitelna, Plzeňský Prazdroj a.s., Nadace Preciosa a Divadlo Archa. Mediálním partnerem ocenění je Český rozhlas Radiožurnál , Právo a Nadace neziskovky.cz.
Více informací naleznete na www.neziskovkaroku.cz a www.nros.cz .

NROS
Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) slaví 25 let existence. Patří k největším a nejstabilnějším grantujícím nadacím v České republice. Jejím dlouhodobým posláním je poskytování pomoci tam, kde je pomoc potřeba. Od svého založení úspěšně podpořila více než 7 000 projektů částkou přesahující 1,8 miliardy korun. Nadační příspěvky poskytuje z grantových programů pocházejících ze zdrojů Evropského hospodářského prostoru, ale i z individuálních či firemních zdrojů.Johana Turner
TURNER PR 
johana@turner.cz420 606 232 055
www.turner.cz

pro NROS, www.nros.cz

zpět