Aktuálně

úterý, 13. květen 2014 | 11:02

Hříšný profesor, mladičká Sofie a jejich římské dobrodružství plné rozkoše a pochybností – to je pokračování erotického románu Barvy lásky – Ztracená.

Barvy lásky Ztracena.jpg

Hříšný profesor, mladičká Sofie a jejich římské dobrodružství plné rozkoše a pochybností – to je pokračování erotického románu Barvy lásky – Ztracená.

Nemůžete se dočkat? Nakladatelství MOBA vám rozumí a právě vydává již třetí pokračování oblíbeného erotického románu Barvy lásky – Ztracená. Čeká na vás příliv vášně, rozpaků, pochybností a rozkoše mladičké Sofie a atraktivního profesora Mattea. Potkají se ve věčném městě Římě, které je pro Britku Sophii velmi výjimečné. Těšila se na spoustu věcí, ale nikdy by bývala nevěřila, co na ni zde čeká. Setkání s hříšným profesorem umění jí změní život a odhalí nové dimenze rozkoše. Sophie se brzy beznadějně ztrácí ve svých pocitech – a ignoruje veškerá varování. I přes spalující vášeň, která se mezi nimi rozhořela, jí Matteo stále odolává. A Sophie si uvědomí, že jeho srdce nezíská zadarmo...

Obrovsky úspěšná série románů pro ženy po celém světě s názvem  Barvy lásky/Colours of Love odstartovala u nás prvním dílem (podtitul Nespoutaná) vloni v létě. Vzbudila velký ohlas a tak další díly na sebe nenechaly dlouho čekat. Následovala kniha Barvy lásky 2 (Colours of Love) – s podtitulem Obnažená (říjen 2013). Všechny zmiňované knihy do češtiny přeložil Tomáš Butala. Vychází i jako e-kniha. Neměla by chybět ani vám!
Probuďte náruživou vášeň s erotickým románem Barvy lásky – Ztracená a podívejte se na malou ochutnávku: http://youtu.be/QbbmCaKwmjw .
Kdo by se chtěl podívat „klíčovou dírkou“ na ukázku z knihy, než si ji pořídí, může zde: http://www.femina.cz/magazin/zabava/exkluzivne-pro-vas-barvy-lasky-ztracena.html.

Skutečnou touhu vám přináší nakladatelství MOBA.

Barvy lásky – Ztracená můžete vyhrát v týdnu od 19. 5. 2014 spolu s předcházejícími díly (Nespoutaná, Obnažená) na radiu City 93,7FM.

Mediálními partnery knihy Barvy lásky – Ztracená je tradičně radio City 93,7 FM a www.femina.cz .

 Pokud budete potřebovat jakékoliv další informace, kontaktujte mne, prosím.

 Děkuji za vaši pozornost a přeji pěkný den.

Johana Turner
TURNER PR
johana@turner.cz,
420 606 232 055
www.turner.cz

zpět