Aktuálně

čtvrtek, 17. duben 2014 | 9:42

Hvězda severské krimi Thomas Enger přijíždí do Prahy. Setkání se čtenáři proběhne 23. dubna v pražském Paláci knih Luxor od 17:00, s novináři 22. dubna.

Thomas_Enger photo Ingrid Basso.jpg

Hvězda severské krimi Thomas Enger přijíždí do Prahy. Setkání se čtenáři proběhne 23. dubna v pražském Paláci knih Luxor od 17:00, s novináři 22. dubna.

 

Světově proslulý norský spisovatel Thomas Enger přijíždí do Prahy, aby podpořil svoji právě vydanou knihu Instinkt dravce, která vychází ve 23 zemích světa. Trailer ke knize nalezneteZDE.

Bude to jeho druhá návštěva, poprvé se však potká se svými čtenáři. Autogramiáda a křest zmiňované novinky proběhne příznačně – na Světový den knihy - ve středu 23. dubna v 17:00 v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí. KmotremknihyInstinkt dravcebudeznámý muzikantXindl X. Navíc budou tento den v prodeji jeho tištěné knihy bez DPH.

 

Tisková konference se bude konat 22. dubna v 11:00Hotelu Sovereign, Politických vězňů 916/16, Praha 1. Žádosti o akreditaci, prosím, zasílejte do 20. 4. 2014 písemně na johana@turner.cz . Žádosti o individuální rozhovory s Thomasem Engerem po tiskové konferenci směřujte, prosím, na můj e-mail nejpozději do 18. 4. Prosím, připojte informaci, zdali budete potřebovat tlumočníka.

 

Informace naleznete na přiloženém press kitu, fotky a obaly knih Thomase Engera stahujte v tiskové kvalitě zde http://kestazeni.turner.cz/Thomas%20Enger/ .

 

Záštitu nad návštěvou převzal velvyslanec Norského království v České republice H. E. Jens Eikaas.

Mediálním partnerem návštěvy a knihy Instinkt dravce je Radiožurnál a Deník.

Partneři návštěvy: NORLA, Neoluxor, Hotel Sovereign a Turner PR.

 

Thomase Engera vydává v České republice nakladatelství MOBA, www.mobaknihy.cz

 

Děkuji za vaši pozornost a těšíme se na shledání s vámi!

Krásné Velikonoce.

 

Johana Turner

TURNER PR

johana@turner.cz, 420 606 232 055

www.turner.cz

 

turner logo final 2

 

Pro vydavatelství MOBA, www.mobaknihy.cz

 

LOGOTYP MOBA male

 

zpět