Aktuálně

čtvrtek, 15. březen 2018 | 11:55

Ivanka Trump „přepisuje pravidla“, kniha vyjde v polovině dubna

Ivanka Trump_nova verze.jpg

Příjemný průvodce pracovním životem, která vám krok za krokem ukáže, jak šťastně žít a přitom si budovat kariéru.“ — USA Today
Ivančiny rady jsou úplně pro každého, nejen pro ženy.“ — Tony Hsieh, CEO of Zappos.com and author of Delivering Happiness

Ivanka Trump je nejen dcerou prezidenta Spojených států amerických, ale i podnikatelkou, spisovatelkou a maminkou tří dětí.
Její globálně nadmíru úspěšná kniha Přepišme pravidla úspěchu: Fenomén pracující ženy vyjde v polovině dubna i u nás v nakladatelství MOBA.
Napsala ji ještě před posledními prezidentskými volbami. 
Ivanka Trump se dostala mezi „40 pod 40“ – seznam nejúspěšnějších čtyřiceti lidí pod čtyřicet let - sestavovaný časopisem Fortune; je také nositelkou titulu Young Global Leader, který uděluje Světové ekonomické fórum.

Ivanka Trump opravdu přepisuje pravidla!

Ivanka Trump
Přepišme pravidla úspěchu: Fenomén pracující ženy
Z originálu Women Who WorkRewriting the Rules for Success přeložila Petra Procházková. 

Rády byste žily život, který vás bude naplňovat a který vám poskytne prostor na vše, co je pro vás důležité, ať už je to práce, rodina nebo koníčky? Tak právě tato kniha je pro vás ta pravá. Najdete v ní návod, jak přizpůsobit svůj život vašim vlastním prioritám a hodnotám. Ivanka Trumpová využila své dlouholeté snahy spojit dohromady životy manželky a matky a pracující ženy a podnikatelky, aby poradila ženám, jak mohou úspěšně propojit své osobní životy s těmi pracovními. V knize najdete rady a tipy nejen od ní, ale také od mnoha dalších úspěšných žen, které se ocitly ve stejné situaci a které vám rády pomohou najít svou vlastní cestu.
Ivanka Trumpová vás povede od prvních krůčků, kdy odhalíte své sny, cíle a ambice a sestavíte si své životní poslání, až po velké finále, kde vám poradí, jak být úspěšnou vůdčí osobností na každé firemní pozici a jak si založit vlastní podnikání. Každá kapitola navazuje na tu předchozí, rozvíjí schopnosti, které jste se již naučily, a pomáhá na nich dál stavět tak, aby vás dovedla až na vrchol úspěchu. 
Pokud toužíte po životě, který vás bude naplňovat a bude v něm místo pro všechno důležité, pro rodinu, práci i koníčky, tak právě tato kniha vám pomůže tohoto cíle dosáhnout.

„Vy jediná si dokážete vybudovat život, který budete milovat.“

Medailon:
Ivanka Trumpová se nedávno přestěhovala do Washingtonu, D.C., aby hájila vzdělávání a ekonomické možnosti žen a dívek poté, co se její otec stal čtyřicátým pátým prezidentem Spojených států amerických. Tuto knihu napsala ještě před volbami, v době, kdy byla výkonnou viceprezidentkou pro rozvoj a akvizice v The Trump Organization, spoluzakladatelkou Trump Hotels a výkonnou ředitelkou a zakladatelkou Ivanka Trump Collection a IvankaTrump.com. Vystudovala Wharton School Pensylvánské univerzity a je také autorkou dalšího bestselleru Trumpova kartaJohana Turner
TURNER PR 
johana@turner.cz, 420 606 232 055

www.turner.cz

Pro nakladatelství MOBA, www.mobaknihy.cz

zpět