Aktuálně

středa, 17. květen 2017 | 13:05

Komu dá hlas porotce TOMÁŠ KLUS? Vyroste mu konkurence? Dozvíte se během finálového večera CZECHTALENT už tuto sobotu 20. května ve Zlíně!

Czechtalent 2017_billboard_finale.jpg

Letošní 22. ročník české talentové soutěže CZECHTALENT 2017 vyvrcholí slavnostním finálovým galavečerem 20. května ve zlínském Kongresovém centru.
Začátek souboje o letošní největší český hudební talent odstartuje v 19:00.
Do finále postoupilo 12 finalistů a jeden náhradník (seznam najdete zde), ze kterých bude vybírat odborná porota ve složení Tomáš Klus, Petr Malásek, Dana Morávková, Miloš Skalka, Jitka Benešová a další odborníci.
Koncertní vystoupení samotných finalistů doplní i samostatnými hudebními sety výherce CZECHTALENTu Tomáš Klus, Markéta Pešková a Luděk Minka.
Vstupenky na tuto výjimečnou událost lze stále ještě zakoupit lze zakoupit v síti TICKETPRO / http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/pop/2096708-czechtalent-2017.html.

Jak vzpomíná Tomáš Klus na vítězství v CZECHTALENTu a co si o soutěži myslí? „Byl to pro mne začátek jednoho velkého dobrodružství. Myslím, že je to jedna z mála soutěží, kde máte šanci potkat někoho, kdo to s "pomocí vám a vašemu talentu", myslí opravdu vážně. V mém případě to byl Luděk Malár, kterej slíbil a slíbené dodržel.“

A jak naopak vzpomínají na vítězství Tomáše Kluse? Za porotce doplňuje Petr Malásek: „Živě si pamatuji, jak jako poslední soutěžící v mírně nevýrazném ročníku vystoupil kluk jen s kytarou a naprosto zbořil sál. Ten kluk se jmenoval Tomáš Klus a díky němu se tento večer stal jedním z nejvýraznějších. Je radost být u takovýchto momentů...“

Jak obtížné je pořádat každoroční  hudební soutěž a proč ho to pořád baví, popisuju Luděk Malár, zakladatel a prezident soutěže: „Čím dál tím obtížnější je získat finance. Museli jsme spoustu doprovodných akcí zrušit a nechat jen samotný finálový večer. Dříve probíhaly celý týden doprovodné akce, různé koncerty, promítání filmů, ale třeba i dětská pěvecká soutěž. Teď jsem rád, když zvládneme finálový večer. Nevím, jestli je to nejjednodušší, ale nemusím přemlouvat osobnosti z hudební branže, aby přijeli do poroty. Pokud mohou, účastní se. Navíc, jsou už taková poměrně sehraná parta, kolem které je skvělá nálada. Ano, vždy když už mám chuť to zabalit, si řeknu „co když se zase objeví nějaký talent?“, no a tak jedu zase dál.“

Vstupenky na finálový večer souboje o největší český hudební talent - 22. ročník CZECHTALENTu , který se bude konat 20. května od 19:00 v Kongresovém centru ve Zlíně, lze zakoupit v síti TICKETPRO / http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/pop/2096708-czechtalent-2017.html.

Veškeré informace naleznete na www.czechtalent.cz.


Johana Turner
TURNER PR
johana@turner.cz, 420 606 232 055

www.turner.cz

pro CZECHTALENT, www.czechtalent.cz

zpět