Aktuálně

čtvrtek, 25. srpen 2016 | 14:00

Koncertní turné ROAD TO ABBEY ROAD 2016 Mira Žbirky, kde hostuje Marika Gombitová, startuje už za tři týdny.

FullSizeRender.jpg

Hudební událost podzimu - tak lze bez obav nazvat ROAD TO ABBEY ROAD 2016. Fakt, že místa na všechny čtyři koncerty turné jsou už téměř všechna zaplněná a zbývá jen posledních pár vstupenek, to jen potvrzuje. 

Letošní rok je pro Mira Žbirku pracovně náročný, ale na druhou stranu velmi úspěšný. Už jen tři týdny zbývají do začátku pečlivě připravovaného turné s názvem ROAD TO ABBEY ROAD 2016, které začne pražským koncertem v Tipsport Areně v pátek 16. září.
Hostem všech čtyřech koncertů v Praze, Ostravě, Bratislavě i Košicích bude Marika Gombitová. Miro Žbirka k tomu dodává: „S Marikou už máme definitivně potvrzený repertoár. Minulý týden jsme spolu intenzivně zkoušeli a mohu říct, že z toho mám opravdu velkou radost. Jsem velmi rád, že nám to vyšlo i časově a Marika může zpívat na mých koncertech. Na oplátku budu hostem, spolu s dalšími, jejího velkého narozeninového koncertu v říjnu, který právě kvůli ROAD TO ABBEY ROAD 2016 posunula.“
S Mirem Žbirkou zahraje nejen jeho kapela, která ho standardně doprovází: Honza Horáček, Honza Ponocný, Karel Heřman, Aleš Zenkl, ale i britská sekce. Tu tvoří Blair Cunningham (známý zejména z kapely Paula McCartneyho), producent Abbey Road Rob Cass a Pearse MacIntyre, zkrátka ti, jež se podíleli na vzniku alba MIRO.
U příležitosti tohoto výjimečného turné, ale i na četná přání fanoušků, připravil Miro Žbirka ve spolupráci s Universal Music vydání limitované edice alba BEST OF na dvou vinylech mapujících jeho kariéru. Dříve vyšlo pouze na CD a stalo se multiplatinovým. Prodávat se začne 9. září a vlastnit ji bude pouhých 500 majitelů.
Pomyslným uzavřením letošního roku bude říjnové vydání knihy Miro Žbrika ZBLÍZKA, kterou napsal Honza Vedral.

Poslední vstupenky na koncerty ROAD TO ABBEY ROAD koupíte zde:
16. 9. 2016      Praha, Tipsport Arena, vstupenky lze koupit ZDE  
18. 9. 2016      Ostrava, Ostravar Aréna, vstupenky lze koupit ZDE
20. 9. 2016      Bratislava, ZŠ Ondreja Nepelu

22. 9. 2016      Košice, Steel Aréna

Informace hledejte na:
Česká republika, www.roadtoabbeyroad.cz
Slovenská republika, www.roadtoabbeyroad.sk

Pro aktualizované informace sledujte webové stránky www.zbirka.cz a facebook Mira Žbirky http://www.facebook.com/MiroZbirka
Fotky v tiskové kvalitě si můžete stáhnout zde: http://kestazeni.turner.cz/Miro%20Zbirka/Miro%20Zbirka%20a%20Marika%20Gombitova/ . 

PR manager Mira Žbirky  
Johana Turner, TURNER PR, +420 606 232 055, johana@turner.czwww.turner.cz

Universal Music
Štěpánka Batíková, 777 88 97 88, stepanka.batikova@umusic.com

 

Ticket ART
Josef Koukolíček, +420 724 313 971, koukolicek@gmail.com


Johana Turner

TURNER PR 
johana@turner.cz, 420 606 232 055
www.turner.cz

pro Mira Žbirku, www.zbirka.cz

zpět