Aktuálně

pátek, 31. srpen 2018 | 15:09

Legenda světové taneční hudební scény Benny Benassi se vrací do Prahy

35x30-bennasi.jpg

Po dlouhých letech čekání se do České republiky vrací legendární italský DJ a producent, držitel ocenění Grammy – Benny Benassi, aby 8. září zazářil v klubu DupleX na Václavském náměstí v rámci nové koncepční noci DupleX Presents. 

Milovníkům taneční hudby není třeba tohoto umělce představovat. Při vyslovení jeho jména se snad každému vybaví megahit Satisfaction, který vznikl ve spolupráci s bratrancem Allem Benassim. Tento hit atakoval přední příčky světových hitparád a stal se číslem 1 ve Francii, na druhém místě se umístil ve Velké Británii a Německu. V průběhu let si Benny Benassi vybudoval jméno díky autentickému soundu a vyrostl z klubového DJe do krále světových festivalů.

Benny Benassi vystoupí v pražském Duplexu 8. září, což je neuvěřitelných 12 let od jeho posledního vystoupení v České republice. Jako support DJs se opět představí zástupci české scény.

Benny Benassi tak bude druhým v pořadí v rámci nového programu klubu DupleX presents. Během září až prosince se v tomto nově zrekonstruovaném prostoru představí další hvězdy současné taneční scény jako jsou legendární francouzští DJové Bob Sinclair a Martin Solveig, či nizozemský populární DJ a producent R3HAB.

Program DUPLEX PRESENTS, DupleX, The Rooftop Venue, Václavské náměstí 
08.  09. 2018 Benny Benassi

20. 10.  2018 Bob Sinclar
16. 11. 2018Martin Solveig
08. 12. 2018R3HAB

Vstupenky v prodeji na www.goout.cz a www.ticketstream.cz

Více informací na www.duplex.cz nebo na https://www.facebook.com/DuplexPragueClub

Kontakt:
DupleX, The Rooftop Venue:
Štěpán Ježek, stepan@duplex.cz

PR a média
TURNER PR
Pavel J. Turner, pavel@turner.cz

zpět