Aktuálně

středa,  9. květen 2012 | 18:39

Lemura Lepá a Ti3 představí nový koncertní program Kamdeš?! ve čtvrtek 17. května v pražském Café Černá labuť.

Lemura Lepá a Ti3 představí nový koncertní program Kamdeš?! ve čtvrtek 17. května v pražském Café Černá labuť.

 

Kamdeš?! aneb kam byste chodili než na nový hudebně-literárně-dramatický program Lemury Lepé a tria Ti3 do pražského Café Černá labuť, Na Poříčí 25.

Kamdeš?! přináší krátké prózy různých českých autorů - I. Wernisch, L. Aškenazy , J. Pížl., J. Kroutvor, L. Tuček, M. Palla – které zhudebnil Michal Vích a vyšlo na CD s názvem Povísně před dvěma lety. Na rozdíl od zmiňovaného CD, ze kterého nový program Kamdeš?! vychází, interprety ve verzi „na živo“ jsou Lemura Lepá a Ti3 – David Noll, Vladimír Vytiska a Jiří Podzimek.

Kamdeš?! si neklade malé cíle. Kromě stálých příznivců Lemury chce přilákat i studenty, kteří se mohou zábavnou formou seznámit se současnými českými prozaiky. Lenka Vychodilová alias Lemura a Ti3 texty nejen zazpívají, ale i vlastním osobitým projevem a vtipně se „sklepovskou“ nadsázkou odehrají.

Kamdeš?! s podtitulem Povísně je pracovní a nadmíru důstojnou narozeninovou formou oslavy desetiletého výročí společné existence Lemury a Ti3.

Přijďte slavit a pobavit se s Povísněmi při představení Kamdeš?! s Lemurou a triem Ti3 do Café Černá labuť, ve čtvrtek 17. Května,  začátek 20:00

zpět