Aktuálně

úterý,  5. červen 2018 | 9:24

Letošní premiéru DOBRÝ KONEC VŠECHNO SPRAVÍ režíruje Jan Antonín Pitínský

1700p.png

Letošní premiéru DOBRÝ KONEC VŠECHNO SPRAVÍ režíruje Jan Antonín Pitínský. Zdá se to téměř neuvěřitelné, ale v kariéře legendy českého divadla jde teprve o druhou shakespearovskou inscenaci.
V hlavní roli Heleny, která je kvůli nešťastné lásce k Bertramovi schopná udělat všechno, se představí jedna z nejtalentovanějších hereček současné mladé generace, Anna Fialová. V dalších rolích se objeví zvučná jména českého divadla jako Ondřej Pavelka, Martin Siničák, Marie Durnová, Jan Vlasák, Martin Dejdar, Oldřich Vízner nebo David Novotný.

I další program Letních shakespearovských slavností rozhodně stojí za pozornost Nebude chybět shakespearovská klasika HAMLET, komedie MNOHO POVYKU PRO NIC, VEČER TŘÍKRÁLOVÝ ANEB COKOLI CHCETE či VESELÉ PANIČKY WINDSORSKÉ.
Letos naposledy mohou návštěvníci vidět dvě hojně navštěvovaná představení, SEN NOCI SVATOJÁNSKÉ a ROMEO A JULIE. Na scénách v Praze pak nebudou chybět dvě cizojazyčné perličky: anglicky hraná komedie MEASURE FOR MEASURE v podání Prague Shakespeare Company a bratislavská inscenace KOMÉDIA OMYLOV

Podrobné informace naleznete na www.shakespeare.cz.
Fotografie k letošní premiéře naleznete zde: https://www.shakespeare.cz/2018/cz/dobry-konec-vsechno-spravi-fotogalerie/255/


Pavel J. Turner

TURNER PR
+420 602 346 315
www.turner.cz

pro: Letní shakespearovské slavnosti 2018
www.shakespeare.cz

zpět