Aktuálně

úterý, 11. září 2012 | 7:06

MIGEM K LIDEM! Chlapecká taneční a pěvecká skupina z Prahy 5 Smíchova MIG 21 je vám už zase na blízku. Startujeme stroje a vidíme se na našem podzimním turné!

MIGEM K LIDEM! Chlapecká taneční a pěvecká skupina z Prahy 5 Smíchova MIG 21 je vám už zase na blízku. Startujeme stroje a vidíme se na našem podzimním turné!

 

MIGEM K LIDEM je letošní název pro tradiční podzimní klubové turné skupiny MIG 21, které začne koncertem v pátek 12. října v Mariánských Lázních a skončí ještě více tradičním dvojkoncertem v pražském Lucerna Music Baru (28. a 29. listopadu). Během více než měsíce a půl zavítá pětice muzikantů do patnácti měst v České a Slovenské republice.

„Na začátku prázdnin jsme, po pravdě řečeno, již naší kapelu rozpustili. Ale pak jsme si uvědomili, že nám tu něco nehraje. Byla to právě kapela. A to nás přimělo k rozhodnutí dát se opět dohromady, překlenout problémy s vlastní neschopností, leností a alkoholem. Jsme v situaci, kdy máme čerstvě navrženou scénu, nově vyžehlené kostýmy, detoxikovaný organizmus, pár nových písní a nečekanou spoustu elánu. S touto bilancí nám nezbývá než vyrazit na tradiční podzimní turné. V důsledku tohoto razantního a ozdravného kroku směrem k sobě, míněno člověku, za kterého se (v některých případech možná neoprávněně) stále ještě považujeme, vznikl i název naší podzimní šňůry MIGEM K LIDEM. Těšte se na nás, jako my se těšíme na vás“ pro úplnost dodává zpěvák skupiny Jiří Macháček a spolu s Tomášem Polákem.

Veškeré informace naleznete na www.mig21.cz .

 

Tak nezapomeňte… těšte se na nás, jako my se těšíme na vás!

Navíc ke každé koupené vstupence dostanete i naše DVD.

 

MIGEM K LIDEM, budeme si nejblíže:

říjen

12.10.                   Mariánské Lázně - Klub na Rampě

13.10.                   Děčín - Klub Škuner

18.10.                   Bratislava - Majestic Music Club

19.10.                   Pieštany - Kazačok

20.10.                   Nitra - Valašský Šenk

25.10.                   Olomouc  - U-klub

26.10.                   Zlín - Golem Music Club

27.10.                   Jablonec  - Klub Woko

 

listopad

1.11.                     Brno - Klub Fléda

2.11.                     Ostrava - Rock and Roll Garage

3.11.                     Krnov  - Kofola Music Club

16.11.                   Příbram - Junior Klub

23.11.                   Pardubice - Klub Žlutý pes

24.11.                   Plzeň - Buena Vista Club

28.11. & 29.11.  Praha - Lucerna Music Bar – vstupenky již v předprodeji na pokladně Lucerna Music Baru nebo prostřednictvím www.musicbar.cz Ticketportal, Ticketpro a Ticketstream
zpět