Aktuálně

čtvrtek,  4. duben 2013 | 16:01

Miro Žbirka chystá v červnu dva speciální klubové koncerty spolu s hosty – talentovanými hudebníky z londýnské stáje Abbey Road!

Miro Žbirka chystá v červnu dva speciální klubové koncerty spolu s hosty – talentovanými hudebníky z londýnské stáje Abbey Road!

 

Miro Žbirka, čerstvý držitel slovenského Ota 2012, začal připravovat speciální klubové koncerty, které se zopakují pouze dvakrát. Všichni, kdo dorazí do pražského Hard Rock Café 12. června nebo o den později do brněnského Semilassa (13. června), budou mít jedinečnou příležitost vidět jeho unikátní klubové sety spolu s hosty z londýnské Abbey Road. Koncertům předchází aktuální singl Love Shines, který vznikl právě v tomto legendárním londýnském nahrávacím studiu a k němuž je hotový i videoklip (https://www.youtube.com/watch?v=BJfQZg7PtSk ).

Miro Žbirka ke vzniku projektu nazvaném Abbey Road Night dodává: „Myšlenka uspořádat klubový koncert spolu s talenty Abbey Road vznikla vloni v létě, kdy jsem v tomto studiu nahrával a splnil si tak svůj sen. S tamním producentem Robem Cassem jsme nejen pracovali, ale i povídali a přicházeli s různými nápady. Výsledkem toho všeho – po jeho loňské návštěvě mého narozeninového koncertu v O2 areně – budou dva letošní červnové koncerty, pro něž připravuji speciální klubový set a ve kterých vystoupí dva jejich výjimečné hudební talenty: Emily Burns a Leo Stannard.“

Rob Cass za Abbey Road ke koncertům doplňuje: „ Velmi se těšíme na vystoupení v České republice. Nemůžeme se dočkat, až představíme publiku právě dokončené nové skladby Emily a Lea. Oba dva jsou opravdu velkými hudebními talenty a v Británii vystoupí na prestižních hudebních festivalech. Pro Emily některé písně dokonce píše Eg White známý díky spolupráci s Adele, Duffy či Jamesem Bluntem“.

 

Vstupenky na Abbey Road Night zakoupíte www.ticketon.cz, do Prahy https://klient.ticketon.cz/717-abbey-road-nights-mira-zbirky-praha, do Brna https://klient.ticketon.cz/719-abbey-road-nights-mira-zbirky-brno.

Pro aktualizované informace sledujte webové stránky www.zbirka.cz a facebook Mira Žbirky http://www.facebook.com/MiroZbirka.

 

Pro jakékoliv další informace mne kontaktujte, prosím.

 

Další koncerty Mira Žbirky:

12. 6.     Abbey Road Night, Hard Rock Café Praha

13. 6.     Abbey Road Night, Semilasso Brno

25. 5.     Dvořákova Olomouc, s Moravskou filharmonií Olomouc pod taktovkou Adriana Kokoše

31.5.      Sedmihorské léto

25. 7.     21. ročník Festivalu Benátská noc, Vesec u Liberce, s Moravskou filharmonií Olomouc pod taktovkou Adriana Kokoše

17. 8.     13. ročník hudebního festivalu Okoř

30. 8.     Loděnica Piešťany

31. 8.     Labské léto, Ústí nad Labem

zpět