Aktuálně

středa,  8. srpen 2018 | 14:38

Mlhy Serengeti – podmanivý román inspirovaný skutečnými událostmi

Mlhy Serengeti.jpg

Román Mlhy Serengeti situovala autorka nejprodávanějších knih žebříčků The New York Times a USA Today do jedinečného prostředí Národního parku Serengeti v severní Tanzánii, v těchto dnech v nakladatelství MOBA.
Při psaní se Leylah Attar  inspirovala skutečnými událostmi a získala za něj ocenění Indie Reader Discovery Awards Winner v kategorii nejlepší beletrie roku 2017. 
Mlhy Serengeti z originálu Mists of the Serengeti přeložila Petra Pechalová.


Mlhy Serengeti, Leylah Attar
Kdysi dávno v Africe jsem políbila krále…
Výbuch bomby v nákupním centru ve východní Africe svede dohromady dva naprosté cizince. Jacka Wardena, rozvedeného pěstitele kávy z Tanzanie, který při explozi ztratil svou jedinou dceru, a Rodel Emersonovou, žijící o tisíce kilometrů dál v Anglii, jež během téhož tragického odpoledne přišla o milovanou sestru. Souhra okolností před ně postaví obtížný úkol: zachránit v pláních Serengeti tři děti, které mají větší cenu mrtvé než živé. I když se jim daří prát se s nástrahami, jež jim osud klade do cesty, oba si pomalu uvědomují, že před nimi stojí ještě daleko těžší výzva. Dokážou přežít další ztrátu? Dokážou přežít bez lásky, o které už od začátku vědí, že jim proteče mezi prsty a nakonec se vypaří jako mlha v paprscích slunce?


Trailer https://www.youtube.com/watch?v=Y8BnggW-tqY
Rozhovor s Leylah Attar naleznete zde: https://bit.ly/2uUnhto

Ohlasy na knihu:
„Dojemné, srdcervoucí a povznášející dobrodružství. Příběh, který budete číst srdcem od začátku do konce, nabízí čirá muka i neskutečnou radost.“
Maryse's Book Blog

„Jeden z nejkrásnějších, nejdojemnějších a naprosto dech beroucích příběhů, jaké jsem kdy četla.“
Natasha Is A Book Junkie

Medailonek autorky
Leylah Attar je jednou z nejprodávanějších autorek podle žebříčků New Work Times a USA Today. Autorka píše dojemná díla, která čtenářem otřesou a nabídnou mu příběhy plné nečekaných zvratů. A pokud Leylah zrovna nepíše, věnuje se svým ostatním vášním: fotografování, jídlu, rodině a cestování. Občas zmizí v černé díře internetu, ale obvykle se odtamtud nechá vylákat kouskem čokolády..

Obálky srpnových titulů si v tiskové kvalitě stáhnete zde:http://kestazeni.turner.cz/Knizni%20vydavatelstvi%20MOBA/2018/08_srpen/

Srpnové novinky z nakladatelství MOBA
HorečkaDeon Meyer, světový bestseller

Mlhy SerengetiLeylah Attar, světový bestseller
Josef I., můj přítelSoňa Sirotková, historický román
Výkupné za duši, Jaroslav Haidler, román
Kam čert nemůže…nastrčí manželaAlena Jakoubkováromán
Přerostlá lolitkaInna Rottová, román 
Vražda v dívčí garsoniéřePavel Bým, edice Původní česká detektivka
Spala jsem s vrahem, pane štábní!Ladislav Beran, edice Původní česká detektivka


Johana Turner
TURNER PR 
johana@turner.cz, 420 606 232 055

www.turner.cz

Pro nakladatelství MOBA, www.mobaknihy.cz

zpět