Aktuálně

úterý, 15. říjen 2013 | 14:52

Myslíme na celou rodinu! U nakladatelství MOBA právě vychází nejen kniha pro starší děti, ale i brilantní severská detektivka či vzrušující erotický román.

Myslíme na celou rodinu! U nakladatelství MOBA právě vychází nejen kniha pro starší děti, ale i brilantní severská detektivka či vzrušující erotický román. 

 

Nakladatelství MOBA přichází s knižními novinkami pro celou rodinu.

 

Mladší čtenáře určitě potěší úvodní kniha volné série Vítejte v Klubu trapáků od N. H. Kowitta, která vyvolá u vašich dětí závislost na čtení!

Vtipně vyprávěný příběh třídního outsidera, z něhož se díky výtvarnému nadání stane všemi uznávaným borec, doprovázejí vydařené ilustrace.

Co si o knize Vítejte v Klubu trapáků myslí desetiletý Adam? „Knížka je fakt hustá a cool. Přečetl jsem jí za ani ne jeden den (má jenom 213 stránek, takže v pohodě). Řekl bych, že jí můžou číst holky i kluci. Těším se na další díl.. Už mám několik jí podobných, ale tahle je zase trochu jiná a to mě bavilo.Celou Adamovu recenzi naleznete v příloze.

Vítejte v Klubu trapáků přeložila do češtiny Veronika Volhejnová. O její kvalitě svědčí i fakt, že byla mezi 22 titulů, jež jsou zařazeny do knižní akce Knihománie, která vypukne 26. 10. 2013.

 

MOBA myslí i na ženy a tak vychází už druhý díl tolik očekávané knihy Barvy lásky 2 (Colours of Love) – s podtitulem Obnažená. Obrovsky úspěšná série románů pro ženy po celém světě s názvem  Colours of Love odstartovala u nás prvním dílem (podtitul Nespoutaná) na začátku letošního léta. Vzbudila obrovský ohlas a tak druhý díl na sebe dlouho nenechal čekat. Divoký a vášnivý příběh mladičké studentky Grace a zkušeného Jonathana pokračuje. Ještě více spalující vášně a nebezpečných citů,  na kterých se stanete závislými. Nebojte se číst vášnivě a všemi smysly. Barvy lásky 2 (Colours of Love) – Obnažená přeložil do češtiny Tomáš Butala a je zařazena do knižní akce Knihománie, vychází 26. 10. 2013.

 

I muži mohou volné chvíle trávit ve společnosti světového bestselleru, který zahájil vítěznou cestu napříč kontinenty. Právě vyšla druhá kniha v češtině od světově uznávaného norského autora Thomase Engera s názvem Fantomová bolest (přeložila Alice Týnská). Titul prošel náročným výběrem a stal se součástí prestižního Velkého knižního čtvrtku. Česká republika se tak zařadila po bok dalších dvaceti zemí (mj. do USA, Japonska, Francie, Německa či Velké Británie), kde vycházejí Engerovi knihy. Autorovy mimořádné vypravěčské schopnosti ocenila také kritika, která ho označila za jednoho z nejtalentovanějších norských autorů posledních let. Rozhovor s Thomasem Engerem naleznete v příloze.

Fantomová bolest - příběh plný tajemství, zrad a nebezpečného pátrání po pravdě. „Pokud zjistíte, kdo to na mě ušil, řeknu vám, co se stalo v den, kdy váš syn zemřel.“ To je zpráva, již detektivní reportér Henning Juul - který se zjizvený vrátil do práce po uzdravení z popálenin, utrpěných při požáru, během něhož zahynul jeho syn - obdrží od mafiána a nyní vězně jménem Tore Pulli. Ten byl pravomocně odsouzen za vraždu, přestože vytrvale prohlašuje, že ji nespáchal. Poznat pravdu pro Henninga nikdy nebylo důležitější. Když je pak Pulli nalezen ve své cele mrtvý a jeho smrt je hned prohlášena za nepochybnou sebevraždu, Juul se pevně rozhodne proniknout do tajemných událostí mnohem hlouběji...

 

Jděte s dobou, čtěte s MOBOU!

 

Více informací naleznete na www.mobaknihy.cz .

 

Pokud budete potřebovat jakékoliv další informace, kontaktujte mne, prosím.

 

Děkuji za vaší pozornost a přeji pěkný den,

 

Johana Turnerová

johana@turner.cz, 420 606 232 055, www.turner.cz

Pro vydavatelství MOBA, www.mobaknihy.cz

zpět