Aktuálně

úterý, 24. září 2013 | 22:49

Na začátku prosince se vrátí do České a Slovenské republiky nejslavnější a nejúspěšnější gospelový soubor světa - Harlem Gospel Choir, aby zde vystoupil na šesti koncertech!

Na začátku prosince se vrátí do České  a Slovenské republiky nejslavnější a nejúspěšnější gospelový soubor světa  - Harlem Gospel Choir, aby zde vystoupil na šesti koncertech!

 

Po tříleté pauze se vrací do České Republiky nejlepší a nejuznávanější americký gospelový soubor Harlem Gospel Choir.  Přiveze turné s názvem HARLEM GOSPEL CHOIR SINGS STEVIE WONDER a představí ho ve čtyřech městech – Teplicích, Praze, Kladně a Zlíně, z toho v Praze vystoupí hned dvakrát. Turné pak zakončí koncertem v Bratislavě.

 

„Jsme rádi, že se nám podařilo domluvit vystoupení u nás, protože jejich diář je plný do konce roku 2014. Do České republiky se vrací již pošesté. Jejich minulé koncerty byly vždy beznadějně vyprodány. Samotní členové sboru se k nám vždy velmi těší a je pro ně, podle jejich slov, velkou poctou vystoupit před publikem, které je tak miluje a fandí jim,“ říká Milena Palečková z pořádající agentury 10:15 Entertainment.

 

Harlem Gospel Choir založil bezmála před šestadvaceti lety zkušený promotér Allen Bailey. Za jeho dosavadní kariéru soubor spolupracoval s takovými hvězdami jako je Bono Vox, Duran Duran, Simple Minds, Sinead O´Connor, Andre Rieu & the Johann Strauss Orchestra, Jessica Simpson nebo jazzová legenda Jon Hendricks. Harlem Gospel Choir také vystoupil pro Baracka Obamu, při jeho předvolební kampani, nebo pro Eltona Johna v rámci jeho narozeninového koncertu. Se svými turné soubor procestoval  téměř  celý svět.

 

„Program, který si Harlem Gopel Choir přiveze do Čech a na Slovensko tentokrát slibuje klasické gospely, vánoční tradicionály a hlavně premiérově také hity Stevie Wondera. Po koncertech v Čechách se soubor přesune na Slovensko, kde pořádáme 14. prosince koncert v Bratislavě.  Tímto vystoupením zakončíme celé turné. Ovšem soubor pokračuje v prosinci do dalších zemí, mimo jiné do Polska, Itálie, Portugalska, Maďarska a Finska,“ dodává ještě Milena Palečková.

 

TERMÍNY HARLEM GOSPEL CHOIR V ČR a SR:

10.12.    Teplice                 Krušnohorské divadlo

11.12.    Kladno                 DK Kladno

12.12.    Praha                    Divadlo Broadway (dva koncerty)

13.12.    Zlín                        Městské divadlo

14.12.    Bratislava            Slovenská filharmonie

 

 

Vstupenky k dostání v sítích www.ticketpro.cz, www.ticketportal.cz a v jednotlivých městech turné v obvyklých předprodejích.

 

Více informací o HGCH najdete na:

www.harlemgospelchoir.com

www.facebook.com/angels.in.harlem.gospel.choir

 

Pořádající agentura:  10:15 Entertainment, s.r.o., www.1015.cz

zpět