Aktuálně

úterý, 22. duben 2014 | 18:12

Nelehký úděl mikrofonu představuje Vypsaná fixa ve svém novém videoklipu.

VF Krasny smutny den_cover web.jpg

Nelehký úděl mikrofonu představuje Vypsaná fixa ve svém novém videoklipu.

Ze svého novinkového alba Krásný smutný den natočila Vypsaná fiXa v pořadí již druhý videoklip nazvaný Šúrka mikrofon.

„Ta písnička je vlastně oslavou mikrofonu, protože dobrý mikrofon je výhra pro zpěváka a stávají se spolu neoddělitelnou dvojicí, dokud jednomu z nich nedojde dech,“ říká zpěvák kapely Márdi. „Příběh našeho mikrofonu Šúrky je o tom, že začínal na rockových pódiích a zažil slávu ve světle reflektorů, protože co si budeme povídat, ten zpěvák stojí až za ním, tedy na druhém místě. Ale postupem času sláva pominula a on se stal součástí ozvučení na poutích, schůzích a na jiných podobných akcích. Jeho život se změnil a stal se málo punkovej. Zbyly jen vzpomínky a lehká zatrpklost. Tak to je naše verze, ovšem dá se to převést i na jiné druhy než jen mikrofony,“ vysvětluje příběh videoklipu a písně Šúrka mikrofon Márdi. Videoklip byl natočen v brněnském klubu Metro v rámci jarního turné skupiny. Režie se ujal Marcel Nevín.

Odkaz na videoklip zde: https://www.youtube.com/watch?v=ilQ4p2AXz4o

Kapela momentálně dojíždí své jarní turné. Dále jí čekají Majálesy, letní festivaly, koncerty pro www.samosebou.cz a na podzim velké turné k dvacetiletému výročí existence skupiny. „Na podzim máme přichystáno dvacet koncertů napříč republikou, kam přijedeme v rámci turné nazvaném, a to již mohu prozradit - „Před náma hrajeme my“. Bude to velký a budou se dít speciální věci. Vše to pak vyvrcholí koncertem ve Velkém sále pražské Lucerny 17. prosince,“ dodává ještě Márdi.

Konkrétní místa a termíny podzimního turné slibuje kapela zveřejnit během pár dnů. V předprodeji jsou již vstupenky na 17. 12. do Lucerny a to na www.ticketpro.cz nebo na pokladně pražského Lucerna Music Baru. Jako novinku si kapela připravila pro své fanoušky i prodej lístků přímo na koncertech FiXy. Už teď, během Majálesů, si tak zájemci budou moci koupit lístky do Lucerny u stánku s kapelovými reklamními předměty.

Více informací na: www.vypsanafixa.cz a www.samosebou.cz

Aktuální fotografie naleznete na http://kestazeni.turner.cz/

Děkuji za pozornost, v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S přáním hezkého dne,

Pavel Turner


 Pavel J. Turner
TURNER PR
pavel@turner.cz; 420 602 346 315

www.turner.cz

 

 

 

zpět