Aktuálně

neděle, 25. březen 2012 | 10:07

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers zahrají v Kladně v Zámecké zahradě v pondělí 18. června od 19:00. Vstupenky v předprodeji už nyní!

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers  zahrají v Kladně v Zámecké zahradě v pondělí 18. června od 19:00. Vstupenky v předprodeji už nyní!

Famózní Ondřej Havelka a swingový & jazzový orchestr Melody Makers zavítají v pondělí 18. června do kladenské Zámecké zahrady s novým koncertním programem nazvaným „Potkal jsem svůj sen“.

Repertoár je sestaven především z písní Jiřího Traxlera, které psal pro R. A. Dvorského, Inku Zemánkovou a později pro orchestr Karla Vlacha – Jedu nocí, Bloudění v rytmu, Měsíc to zavinil,  Bláznivý den, Dobrou noc, Potkal jsem svůj sen, Boogie Woogie a další. Zazní i skladby oblíbených amerických swingbandů. Nepůjde však o sentimentální vzpomínání, ale o večer nabitý humorem, ironií a skvělou muzikou a hlavně atmosférou první poloviny minulého století.

Přijďte potkat svůj sen do Zámecké zahrady, nechte se „vtáhnout“ do doby, kdy ženy byly éterickými bytostmi a muži gentlemani, přesně tak, jako ve filmech, v nichž hrála i velkou roli hudba Jiřího Traxlera. Vstupenky na představení Ondřeje Havelky zakoupíte už nyní v předprodeji v Městském informačním centru v Kladně, tlf. 312 604 540. A rozhodně si pospěšte, koncerty Ondřeje Havelky bývají dlouho dopředu vyprodané a v Zámecké zahradě je počet míst limitován.

 

Koncert Ondřeje Havelky a Melody Makers pořádá Agentura Zuzany Jarošové.

 

Kontakt na pořadatele:

Agentura Zuzana Production

Zuzana Jarošová

Zuzana Production

www.zuzanaproduction.cz

603 457 466

 

zpět