Aktuálně

středa, 19. září 2012 | 21:34

Originálem z Abbey Road je nová skladba Mira Žbirky s názvem „In The Sun“, najdete jí v i COMPLETE BOXu, který vyjde 8. října.

Originálem z Abbey Road je nová skladba Mira Žbirky s názvem „In The Sun“, najdete jí v i COMPLETE BOXu, který vyjde 8. října.

Naživo si jejího autora můžete vychutnat na narozeninovém koncertě v O2 areně 8.listopadu. 

 

V rodném listě má zbrusu nový hit In The Sun místo narození Londýn, Abbey Road, Studio 2. Miro Žbirka ji v legendárním studiu nahrál spolu s britským producentem Robem Cassem během letošního léta. Vznikly tam však rovnou dvě nahrávky  - In The Sun & Love Shines - obě budou na bonusovém singlu nazvaném příznačně Made in Abbey Road jako součást CD boxu (obsahuje všechny Žbirkovy desky  a bonusy) vycházejícího několik dní (8.10.2012) před Mirovými 60. narozeninami. Zmiňovanou „pohodovku“ In The Sun můžete slyšet na vybraných rádiích a obě skladby s příchutí Británie a další dvě letošní (Friends  a You Will Never Walk Alone) stahovat už nyní na  http://itunes.apple.com/cz/album/abbey-road-ep/id558675776.

Jedinečnou a jedinou letošní příležitostí, kde si budeme moci užít koncert a nezapomenutelné hity Mira Žbirky bude narozeninový koncert 8. listopadu v pražské O2 areně  nazvaný Miro Žbirka, Happy Birthday, na kterém ho kromě jeho vlastní kapely doprovodí i symfonici z Moravské filharmonie Olomouc. Vstupenky se pro velký zájem prodávají už nyní na terminálech SAZKA a na www.sazkaticket.cz.

zpět