Aktuálně

čtvrtek, 15. květen 2014 | 11:22

Originální britskou dětskou kosmetiku Childs Farm přiváží do Čech v absolutní premiéře AboutHome.

Originální britskou dětskou kosmetiku Childs Farm přiváží do Čech v absolutní premiéře AboutHome.

 

Důvtipná, příjemná, přírodní a organická kosmetika pro děti z anglické farmy Childs Farm bude k dostání i u nás. Majitelky AboutHome naprosto očarovala a proto se rozhodly ji začít dovážet i k nám. Proč?

Vysvětluje spolumajitelka AboutHome Kateřina Kutnohorská: „Childs Farm je velmi sympatická značka dětské kosmetiky. Jsme si absolutně jisté, že si získá nejen maminky, ale i jejich děti, stejně jako nadchnula nás. Originálně balené toaletní přípravky s přírodními a organickými ingrediencemi jsou vhodné úplně pro všechny typy dětské pokožky. Díky vtipným ilustracím na obalech si na své si přijdou nejen holčičky, ale i kluci. Všechny výrobky, které získaly dlouhou řadu prestižních ocenění, jsou vyrobeny, plněny a kompletovány ve Velké Británii. O vysokém zájmu a kvalitě o značku Childs Farm značí i zájem médií (Vogue, Style, OK!, Hello, Guardian, Telegraph, Mummy and me, atd. Hodně nás baví i názvy jednotlivých produktů. Máme zkrátka radost a doufám, že ji budete mít i vy. Childs Farm opravdu stojí za to!“

 

Příběh vzniku Childs Farm:

Zakladatelkou firmy Childs Farm je maminka dvou dětí, paní Joanna Jensen, která svého času hledala pro svoji dceru vhodný organický přípravek na mytí jemných dívčích vlasů. Když zjistila, že takový produkt neexistuje, rozhodla se vyrazit do boje a začít vyrábět kosmetiku, která bude nejen zábavná pro děti, ale i uznávaná rodiči. Ke spolupráci přizvala známou britskou ilustrátorku Emmu McCall a respektovaný výrobní závod  Medichem International. Tak vznikla značka Childs Farm.

 

Přípravky Childs Farm:

Produkty Childs Farmjsou jako příroda, která nás obklopuje. Pomáhají, aby náš život byl snadnější, aby pokožka byla krásně jemná a vlasy se snadno rozčesávaly a hlavně, aby je děti milovaly.

Childs Farm vás bleskově přenese na čistý a zdravý vzduch anglického venkova. Motivy na obalech balení jednotlivých přípravků znázorňují skutečná zvířata a poníky, kteří na Childs Farm žijí, krásný dům Joanny a malé hospodářství ve venkovském Hampshire. Voní po jahodách, organické mátě, šťavnaté organické mandarince a jemném sladkém pomeranči.

Přípravky Childs Farm neobsahují žádné škodlivé látky. Děti si přece zaslouží, aby používaly jemné a příjemně vonící pěny do koupele, šampony, tělová mléka a další nezbytné produkty základní hygieny. Všechny obsahují organické esenciální oleje a naopak v žádném z nich nejsou přítomny parabeny, SLS (sulfáty), minerální oleje ani umělé barvy.

 

Vybraná získaná ocenění:

Childs Farm - vlasový a tělový sprchový gel/hair and body wash – zlatá mediale v kategorii the Best Baby Bath Time Product category - Loved by Parents Awards

Childs Farm  - šampon/shampoo zlatá mediale v kategorii Best Baby Bath Time Accessory category v Loved by Parents Awards

V roce 2013 byl přípravek Childs Farm nominován na vysoce prestižní ocenění Junior Design Awards (více informací zde )

Více informací o oceněních dětské kosmetiky Childs Farm naleznete ZDE.

 

Seznam dovážených produktů dětské kosmetiky z Velké Británie Childs Farm, jež jsou všechny dermatologicky testovány a schváleny:

Šampón 250 ml DOKONALÉ LOKNY, 179,-Kč - obsahuje jahody a esenciální organický olej z máty a arganový olej blahodárně působící na vlasy; vhodný i pro problematickou pokožku s ekzémem či novorozence.

Kondicionér 250 ml ZKROCENÁ HŘÍVA, 179,-Kč - obsahuje esenciální organický olej z jahod a máty, vlasy se po jeho použití dobře rozčesávají. Použití: naneste na umyté vlasy, počítejte do desíti a pečlivě opláchněte.

Tekuté mýdlo na tělo a vlasy 250 ml UŠPINĚNÍ RAUBÍŘI, 179,-Kč - obsahuje organické silice sladkého pomeranče a arganový olej, který jemně hydratuje; vhodný i pro problematickou pokožku s ekzémem či novorozence a zvláště pro kluky.

Pěna do koupele 250 ml SLADKÉ SNY, 179,- Kč - obsahuje esenciální mandarinkový organický olej, má uklidňující a relaxační účinek a krásně hydratuje; vhodný i pro problematickou pokožku s ekzémem či novorozence.

Pěna do koupele 250 ml PIRÁTI, 179,-Kč - obsahuje esenciální mandarinkový organický olej, má uklidňující a relaxační účinek a krásně hydratuje; vhodný i pro problematickou pokožku s ekzémem či novorozence a zvláště pro kluky.

Cestovní taštička 3x100 ml KLUCI S HOLKAMA, 279,-Kč - cestovní taštička obsahuje dětský šampón, kondicionér a pěnu do koupele (3x 100 ml) ; vhodný i pro problematickou pokožku s ekzémem či novorozence.

Dárkový box 2x250 ml KLUČIČÍ, 349,-Kč - dárkový box obsahuje tekuté mýdlo na tělo a vlasy a pěnu do koupele (2x 250 ml)

Dárkový box 2x250 ml HOLČIČÍ, 349,-Kč - dárkový box obsahuje dětský šampón a pěnu do koupele (2x 250 ml)

Mini pěna do koupele 100 ml SLADKÉ SNY, 89,-Kč - obsahuje esenciální mandarinkový organický olej, má uklidňující a relaxační účinek a krásně hydratuje; vhodný i pro problematickou pokožku s ekzémem či novorozence.

Tekuté mýdlo 250 ml ŠPÍNA PRYČ, 179,-Kč - dětské tekuté mýdlo na ruce UŠPINĚNÍ RAUBÍŘI,o grapefruit a organické silice zeleného čaje, které dobře čistí a krásně hydratují; vhodný i pro problematickou pokožku s ekzémem či novorozence.

krém na ruce a na tělo 250 ml HEDVÁBNÁ PLEŤ, 179,-Kč - Obsahuje grapefruit a organické silice zeleného čaje, které krásně voní  a dobře hydratují; vhodný i pro problematickou pokožku s ekzémem či novorozence.

 

Fotky jednotlivých produktů vám na vyžádání obratem zašleme v tiskové kvalitě, k dispozici i image fotky.

Děkuji za vaši pozornost a přeji pěkný den,

 

Johana Turner

TURNER PR

johana@turner.cz, 420 606 232 055

www.turner.cz

 

turner logo final 2

pro abouthome.cz

About Home_logo_cmyk

 

zpět