Aktuálně

pondělí,  4. září 2017 | 20:22

Ozvěny MENTAL POWER s Terezou Voříškovou, Vojtou Kotkem a spoustou dalších hvězd tento pátek v Žatci od 17:00!

Ozvěny Žatec plakát 2017.jpg

Ozvěny filmového festivalu MENTAL POWER se letos již po sedmé rozezní v žateckém areálu Chrámu chmele a piva v pátek 8. září od 17:00
Akci tradičně pořádá Domov „Bez zámků“ Tuchořice, kde se také točí filmy pravidelně získávající ocenění mezinárodního filmového festivalu MENTAL POWER.

Díky jejich práci a nadšení je připraven skvělý program plný hvězd! Po pomyslném červeném koberci se projdou: Tereza Voříšková – patronka MPPFF, Vojta Kotek – celý program moderuje; zahrají: kapela TH!S, The Little Bit Band ZUŠ Žatec, Divadelní soubor „Bez zámků“ Tuchořice, Taška a Zahrada Kladno, Roztančený vozíček, Boubelky a Toxic Area.
K tomu se budou promítat oceněné filmy letošního 11. ročníku MENTAL POWER Prague Film Festivalu.
Tereza Voříšková zve na Ozvěny do Žatce: „Proč byste měli navštívit některé Ozvěny MENTAL POWER? Protože jsou lepší než Vánoce, narozeniny a protože tam je hrozně moc splněných snů na jednom místě. Včetně toho mého. Mentál Power Vám všem! Těším se na vás v pátek v Žatci!"

Na žatecké Ozvěny MENTAL POWER je vstup je zdarma!

Ozvěny MENTAL POWER (MENTAL POWER Prague Film Festival) navazují na slavnostní galavečer s udílením cen (letos proběhl 11. ročník, pravidelně se pořádá v červnu), kde vrcholí každoroční celoroční filmová práce lidí s mentálním postižením. Ozvěny probíhají poté v průběhu celého roku ve vybraných lokalitách v ČR a představují festivalové filmy široké veřejnosti; jsou v rámci konkrétního programu doprovázeny celou řadou akcí: koncerty, tanečními či divadelními vystoupeními spolků lidí s mentálním postižením. Program bývá rozdělen na dopolední část určenou zejména žákům a studentům, ve večerních hodinách široké veřejnosti.  Pořadatelem regionálních Ozvěn jsou jednotlivé domovské organizace, které je organizují ve spolupráci s Hendaver, z.s. (pořádatel MPPFF).

Další Ozvěny MENTAL POWER jsou na programu:
16. září 2017   4. ročník Taška Fest, Hornický skanzen Důl Mayrau, Vinařice u Kladna

Fotku, press kit k 11. ročníku MENTAL POWER si můžete stáhnout zde: http://kestazeni.turner.cz/Mental%20Power/
Na klip k 11. ročníku MENTAL POWER se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=e0Y6RGUa-eU


Johana Turner
TURNER PR 
johana@turner.cz, 420 606 232 055

www.turner.cz

zpět