Aktuálně

čtvrtek, 19. říjen 2017 | 10:27

Podpořte hlasováním svoji NEZISKOVKU v pátém ročníku NEZISKOVKY ROKU!

Neziskovka roku - logo.png

Slavnostní ceremoniál předání prestižních ocenění proběhne 27. listopadu v Divadle Archa v Praze od 19:00.

Slavnostní vyhlášení nejlépe řízených neziskových organizací, které prošly sítem pátého ročníku prestižního nezávislého ocenění NEZISKOVKA ROKU, se blíží. Seznam patnácti semifinalistů je již znám. Zbývá z nich však ještě vybrat „tu vaši neziskovku“! Hlasovat ve speciální kategorii CENA VEŘEJNOSTI může každý.

Dát svůj hlas jedné z patnácti neziskovek můžete od zítřka, tedy 20. října, na webových stránkách www.neziskovkaroku.cz. Pro snazší orientaci a výběr tu má každá organizace svůj profil přibližující její činnost, včetně krátkého videa. Posledním dnem, kdy bude možné rozhodnout o výsledku, je úterý 21. listopadu. Organizace, která získá v kategorii CENA VEŘEJNOSTI nejvíce hlasů, obdrží od Nadace rozvoje občanské společnosti poukaz na dvoudenní teambuilding ve Vile Čerych a finanční odměnu ve výši 20 000 Kč.

Prestižní ocenění pro profesionálně vedené neziskové organizace uděluje Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) společně s partnery ve třech kategoriích – malá, střední a velká neziskovka.  Jde o skvělý způsob, jak zviditelnit nejlépe vedené neziskové organizace, představit je jako příklady dobré praxe a ukázat na kvalitu jejich práce. „Škála organizací přihlášených do ocenění Neziskovka roku 2017 je opravdu pestrá, některé neziskovky vstupují do ocenění opakovaně. Těší mne, že do semifinále postoupily i organizace, které pracují na dobrovolnické bázi, a přesto jsou profesionálně řízené," říká Jana Vožechová, zástupkyně ředitelky NROS. 

Zde je seznam letošních semifinalistů:

Kategorie Malá neziskovka roku 2017
Celé Česko čte dětem

Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Mikulášovice
KAMARÁDI, spolek
Klára pomáhá z. s.
Kvalitní podzim života, z.ú.

Kategorie Střední neziskovka roku 2017
Domácí hospic Vysočina, o.p.s.

ParaCENTRUM Fenix, z. s.
Rodinné Integrační Centrum z.s.
RUAH o.p.s.
Terapeutické centrum Modré dveře, z.ú.

Kategorie Velká neziskovka roku 2017
ACORUS, z.ú.

Green Doors z.ú.
Hospic sv. Jana N. Neumanna, o.p.s.
IQ Roma servis, z.s
Prostor plus o.p.s.

Slavnostní vyhlášení ocenění NEZISKOVKA ROKU 2017 proběhne 27. listopadu v Divadle Archa v Praze.

Hlasujte pro tu svoji NEZISKOVKU ROKU! Možnost máte prostřednictvím stránek www.neziskovkaroku.cz od 20. 10. do 21. 11. 2017.
Ocenění NEZISKOVKA ROKU 2017 podporují: hlavní partner Skupina ČEZ a partneři Česká spořitelna, Nadace Preciosa, Nadace Neziskovky.cz a Divadlo Archa. Mediálním partnerem ocenění je Česká televize a Právo.

Více informací naleznete na www.neziskovkaroku.cz a www.nros.cz .

NROS
Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) oslaví v příštím roce 25 let své existence. Patří k největším a nejstabilnějším grantujícím nadacím v České republice. Jejím dlouhodobým posláním je poskytování pomoci tam, kde je pomoc potřeba. Od svého založení úspěšně podpořila více než 7 000 projektů částkou přesahující 1,8 miliardy korun. Nadační příspěvky poskytuje z grantových programů pocházejících ze zdrojů Evropského hospodářského prostoru, ale i z individuálních či firemních zdrojů.Johana Turner
TURNER PR 
johana@turner.cz, 420 606 232 055

www.turner.cz

pro NEZISKOVKU ROKU

zpět