Aktuálně

pondělí, 16. červenec 2018 | 13:33

Pravda se vám dostane doslova i do písmene pod kůži - v románu Alice Broadway INK - Tajemství kůže

INK_Tajemství kuže.jpg

Představte si svět, ve kterém je každý váš čin, každý váš skutek vytetován na vaši kůži, všem na očích. Takový život je snadný, pokud ovšem nemáte co skrývat… jako Leora.

INK - Tajemství kůže je knihou o lásce, loajalitě a touze žít věčně.
Je to příběh, který se vám dostane pod kůži.

Nakladatelství MOBA vydává v těchto dnech první knihu třídílné série mladé britské autorky Alice Broadway INK - Tajemství kůže. Z originálu INK1 přeložila Martina Buchlová.
Trailer ke knize naleznete zde: https://youtu.be/WC5DG7zYciU

Představte si, že žijete v zemi, kde každá přelomová událost, každé důležité rozhodnutí, všechno, co pro vás má nějaký význam, skončí na vašem těle jako tetování.
Po smrti pak z potetované kůže vytvoří knihu, která bude vašim potomkům sloužit jako vzpomínka na vás a vám jako záruka věčného života. V takovém světě žije Leora. Když její otec zemře, Leora by dala cokoli, jen aby mohl v paměti ostatních žít navždy.
Ví totiž, že její otec si zasloužil, aby jeho kniha kůže se záznamem celého jeho dobrého života přetrvala navěky. Když však zjistí, že z knihy jejího otce někdo kus vyřízl a knihu upravil, musí se pustit do pátrání, které ji přiměje zamyslet se nad tím, zda svého otce vůbec znala. A jestli zná samu sebe. A jestli všechno, v co celý život věřila, je vůbec pravda. Tak začíná rozplétání strašného tajemství…

Jak přišla na námět knihy popisuje Alice broadway v rozhovoru pro Foyles: Nápad vznikl spojením dokumentu o posmrtných rituálech ve starověkém Egyptě a mojí menší závislosti na sociálních sítích! Myšlenka uctívat mrtvé tím, že je si je budeme držet blízko, mě fascinovala – obzvlášť v kontrastu s naší kulturou, která se smrti bojí a mrtvá těla jsou k vidění jen zřídka a pokaždé rychle pohřbena nebo zpopelněna. Také mě zajímalo, jaký by měla naše láska ke sdílení našich životů na sociálních sítích vliv na to, jak bychom chtěli, aby si na nás lidé pamatovali. Svět a příběh série INK vznikal tím, že jsem o tomhle všem hodně uvažovala."

Alice Broadway na sociálních sítích
Instagram: https://www.instagram.com/alicecrumbs/
Facebook page: https://www.facebook.com/alicebroadwayauthor/
Twitter: https://twitter.com/alicecrumbs
Website: https://www.alice-broadway.com/

Obálky červnových knižních novinek z nakladatelství MOBA si stáhnete zde: http://kestazeni.turner.cz/Knizni%20vydavatelstvi%20MOBA/2018/06_cerven/

Červnové novinky z nakladatelství MOBA:
INK – Tajemství kůže, Alice Broadway, světový bestseller
Štvanec, Michael Robotham, krimi thriller
Inspektor Prevít, František Niedl, detektivní román
Vražda Kafkova vnuka, Jaroslav Kuťák, detektivní román
RebelkaJana Pronská, středověký romantický román
Nejtemnější hodina, Virginie C. Andrewsová, román pro ženy
Pachatele dobraVěra Fojtová, edice Původní česká detektivka
Příliš mnoho pokladůHelena Hardenová, edice Původní česká detektivka


Johana Turner
TURNER PR 
johana@turner.cz, 420 606 232 055

www.turner.cz

Pro nakladatelství MOBA, www.mobaknihy.cz

zpět