Aktuálně

pondělí,  5. květen 2014 | 22:30

Problematická pleť? URIAGE má řešení! Přípravky řady Hyséac dostupné už i u nás; nyní i s ochranným faktorem SPF30 a SPF 50 +.

Problematická pleť? URIAGEmá řešení! Přípravky řady Hyséac dostupné už i u nás; nyní i s ochranným faktorem SPF30 a SPF 50 +.

Jednoduché a příjemné řešení má francouzská dermokosmetika  URIAGE pro problematickou mastnou či smíšenou pleť.  Je jím řada Hyséac určená pro tuto speciální péči. Při pravidelném používání přípravků Hyséac je pleť čistá, zmatněná a bez nedokonalostí.

Řada Hyséac od URIAGEpatří ve světě k nejčastěji používaným přípravkům řešícím problematiku nedokonalé aknózní pleti.

Absolutní primát v prodejnosti patří tyčince Hyséac Bi – Stick na lokální projevy akné. Lze ji použít kdykoliv během dne a díky obsaženým látkám (Termální voda Uriage, lékořicový  extrakt, ovocné kyseliny) napomáhá k rychlému vysušení, hojení  a následnému zakrytí nedokonalostí.

Všechny výrobky Hyséac jsou hypoalergenní a bez parabenů. Obsahují unikátní, celosvětově registrované patenty:  (více informací naleznete v příloze) jako např.Cerasterol 2F (biomolekulární patentovaný komplex účinných látek, který  obnovuje, zklidňuje  a  posiluje kožní bariéru), patent  TLR2 regul complex,  s vynikajícím účinkem při léčbě zánětlivých forem aknózní pleti , nebo extrakt z lékořice snižující produkci mazových žláz.

NověURIAGE přináší i speciální fluidní emulze s ochranným faktorem určené pro nedokonalou pleť. Jsou jimi HYSÉAC Fluide SPF30 a SPF 50 +, které se používají na obličej i tělo. Dokážou kombinovat ochranu před slunečním zářením a péči pro mastnou pleť.  Mají lehkou a nemastnou konzistenci. Hydrataci pokožky zajišťuje obsah Termální vody Uriage, zmatňující efekt potom extrakt z lékořice snižující nadměrnou tvorbu kožního mazu. HYSÉAC Fluide SPF30 a SPF 50 + nezpůsobují tvorbu komedonů, jsou bez parabenů a oktokrylenu. 

Revoluční řada Hyséac dermokosmetiky URIAGE obsahuje:

Název                                                                                                                                                                                                               doporučená MOC

Hyséac K 18 40ml

Hyséac K18,pročišťující, keratoregulační fluid určený pro léčbu retenční formy akné, 40 ml

359

Hyséac AI 40ml

Hyséac AI krém pro léčbu zánětlivé formy akné, 40 ml

359

Hyséac Mať 40ml

Hyséac, zmatňující fluid na lesknoucí se  mastnou až smíšenou pleť , 40 ml                                                      

359

Hyséac restructurant 40ml

Hyséac zklidňující hydratační péče na vysušenou  aknózní pleť, 40 ml

359

Hyséac gel nettoyant 150ml

Hyséac čistící gel,  150 ml

339

Hyséac masque gommant 100ml

Hyséac peelingová maska, 100ml

349

Hyséac Eau nettoyante 250ml

Hyséac čistící voda na aknózní pleť, 250ml

339

Hyséac Bi-stick

Hyséac Bi-stick, tyčinka na lokální ošetření aknózní pleti, 3ml

349

Hyséac  Fluide SPF30  50ml 

Zmatňující hydratační krém na aknózní pleť SPF 30

379

Hyséac  Fluide SPF50+ 50ml

Zmatňující hydratační krém na aknózní pleť SPF 50 +

389

 

O URIAGE ve zkratce:

Značka Laboratoires dermatologiques d'URIAGE  vznikla v roce 1992 a v současnosti patří mezi čtyři nejvýznamnější světové dermokosmetické značky. Jejím majitelem je významný kosmetický koncern PUIG, vlastnící mimo URIAGE i další značky jako např. Prada, Valentino, Nina Ricchi, Jean Paul Gaultier, Payot a další. 

Součástí všech přípravků URIAGE je hojivá Termální voda Uriage, známá již od roku 1823 svými unikátními vlastnostmi. Obsahuje vysokou koncentraci minerálních látek a stopových prvků, díky nimž má mimořádné hojivé vlastnosti využívané při léčbě kožních, revmatologických a ORL onemocnění v lázních Uriage-les-Bains.

Všechny přípravky značky URIAGE mají rodný list vystavený v srdci francouzských Alp poblíž města Grenoble. Laboratoires dermatologiques d'URIAGE  je držitelem celé řady unikátních světových patentů. Účinnost je prokázána klinickými testy a studiemi. Přípravky URIAGE  jsou hypoalergenní a bez parabenů, proto jsou určeny i pro tu nejcitlivější lidskou pokožku.

Fotky v tiskové kvalitě stahujte zde:http://kestazeni.turner.cz/Uriage/produkty_vizualy%20dle%20jednotlivych%20rad/
Další informace naleznete nahttp://www.labo-uriage.cz/

 Pokud budete potřebovat jakékoliv doplňující informace, kontaktujte mne, prosím. 

Děkuji za vaši pozornost a přeji pěkný den,

 

Johana Turner
TURNER PR
johana@turner.cz, 420 606 232 055
www.turner.cz

 

 

zpět