Aktuálně

středa, 10. duben 2013 | 13:31

První ročník festivalu Maloskalská noc (22.6.) má již definitivní program a chystá velkou dětskou herní zónu.

První ročník festivalu Maloskalská noc (22.6.) má již definitivní program a chystá velkou dětskou herní zónu.

 

Finální program potvrzují organizátoři prvního ročníku jednodenního festivalu Maloskalská noc, který se koná v malebném prostředí Českého Ráje na Malé Skále v sobotu 22. června.  „Návštěvníkům chceme nabídnout pestrý výběr těch nejlepších nejen z tuzemské hudební scény“, říká pořadatel Pavel Mikez. A tak vedle sebe vystoupí dnes již slovenská legenda Richard Müller, Mig 21 v čele s Jiřím Macháčkem, Anna K s kapelou, mladí a neklidní Eddie Stoilow, na festivaly čím dál více žádaný Walda Gang, jeden z nejlepších evropských revivalů skupiny Abba - Abba Stars, Rybičky 48, ale i Jaroslav Uhlíř nebo nejen dětmi oblíbená kapela Pískomil se vrací. „Festival jsme uchopili jako jednodenní a rodinný, takže k tomu je přizpůsobena dramaturgie a hlavně pro děti chceme tento rok udělat opravdu velkou dětskou herní zónu. Nebude chybět neckiáda na Jizeře, čtyřkolky, lukostřelba, malování na obličej, skákací hrad, rychlostní modely autíček nebo paintball. Samozřejmostí je občerstvení, stálá služba a kojící koutek.

Vstupenky už jsou v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro, Ticketart a Evstupenka .

 

Vystoupí: Richard Müller, MIG 21, Eddie Stoilow, Anna K, Jaroslav Uhlíř, Rybičky 48, Pískomil se vrací Abba Stars a Walda Gang.

 

Více informací hledejte na www.maloskalskanoc.cz a v přiloženém press kitu, kde naleznete mini rozhovory s vybranými interprety .

zpět