Aktuálně

pondělí, 10. prosinec 2012 | 20:13

Skokan roku – skupina Eddie Stoilow – startuje oslavy deseti let existence.

Skokan roku – skupina Eddie Stoilow – startuje oslavy deseti let existence. Jednou z akcí bude i  KOULE.CZ koncert EDDIE STOILOW – LIVE SPECIAL  v pátek 14. prosince v pražské Meet Factory.

 

Listopad 2012 znamenal pro skupinu Eddie Stoilow poměrně významný měsíc, který odstartoval další řetězec událostí, akcí a zážitků.

Patří mezi ně určitě hymna pro letošní Movember (projekt podporující prevenci a boj proti rakovině prostaty), kterou Eddie Stoilow natočili spolu s Erikou Fečovou a Orionem. Skupině Eddie Stoilow se píseň natolik zalíbila, že se rozhodli ji použít i jako jejich oficiální singl, doplněný o klip v hlavní roli s veledůležitým kosmonautem. Najdete ho zde http://www.youtube.com/watch?v=7nWQBkrm-TI .

Před dvěma týdny získala kapela i výrazné ocenění od fanoušků – jejich hlasy z ní udělaly vítěze kategorie Skokan roku 2012 ankety Český Slavík. 

A tak nezbývá než začít slavit! Zveme vás na koncert  KOULE.CZ koncert EDDIE STOILOW – LIVE SPECIAL  v pátek 14.12. do pražské Meet Factory. Těšíme se na vás! Vstupenky zakoupíte už nyní v předprodeji Ticketstream a TicketPro.

Pravidelně aktualizované informace naleznete na www.eddiestoilow.com  a http://www.facebook.com/eddiestoilow.

zpět