Aktuálně

čtvrtek, 30. květen 2013 | 8:44

Srpnový Festival Okoř se na vás opět po roce těší! V sobotu 17. srpna vystoupí Kryštof, Tomáš Klus, Miro Žbirka, Nightwork, Ondřej Brzobohatý a další. Vstupenky v předprodeji od 1. června.

Srpnový Festival Okoř se na vás opět po roce těší! V sobotu 17. srpna vystoupí Kryštof, Tomáš Klus, Miro Žbirka, Nightwork, Ondřej Brzobohatý a další. Vstupenky v předprodeji od 1. června.

 

Srpnový Festival Okoř se letos bude konat už po třinácté. Na všechny jeho příznivce, ale i nové návštěvníky, čeká skvělý program. V sobotu 17. srpna v malebném areálu pod zříceninou hradu Okoř vystoupí

Miro Žbirka, skupina Kryštof, Tomáš Klus, Nightwork, Ondřej Brzobohatý, Xindl X, Eddie Stoilow, Vypsaná fixa, Doctor P.P. a Anna Veselovská.

Nejen na hudbu se však mohou těšit všichni příchozí. V areálu bude připravena zábava a aktivity pro rodiny s dětmi, pestrá paleta občerstvení a nápojů. V provozu bude i stanové městečko a tradičně se počítá s kyvadlovou dopravou z Prahy a z Kladna.

Těšíme se na vás opět po roce, na místě tradičního a každoročního setkávání pro většinu návštěvníků, na srpnovém Festivalu Okoř.

Vstupenky budou v předprodeji od 1. června v předprodejní síti  Ticketportal. Na základě zkušeností z minulých let doporučujeme včasnou koupi. Nezapomeňte, že festival byl několik ročníků za sebou úplně vyprodán. Počet návštěvníků je limitován velikostí nejen samotného areálu, ale i dodržením maximální počtu osob pro zajištění komfortu všech návštěvníků.

Ceny vstupenek:

v předprodeji                                                                                                                 400,- Kč
na místě v den konání festivalu od 13 hod                                                        450,- Kč

Děti do 12 let a vozíčkáři mají vstup zdarma.

 

V příloze naleznete press kit s  informacemi o účinkujících, včetně rozhovorů s některými z nich.

Pravidelně aktualizované informace naleznete na úplně nových webových stránkách www.festivalokor.cz a http://www.facebook.com/#!/festivalokor .

 

Festival Okoř se zařadil mezi Čisté festivaly, kde se bude třídit odpad.

 

Pořádá agentura Hanky Petřinové, www.petrinova.cz , agentura@petrinova.cz

Tiskový servis Johana Turnerová, johana@turner.cz, 606 232 055.

 

Mediálními partnery jsou: radio City , Metro, rádio Relax, žena-in.cz, Náš region, musicweb.cz a MusicJet.cz .

zpět