Aktuálně

středa, 13. únor 2013 | 20:29

Titulní píseň české komedie Martin a Venuše, aneb když hlídá táta s názvem „Duše do vesmíru“ složil a nazpíval Michal Hrůza spolu s Klárou Vytiskovou.

Titulní píseň české komedie Martin a Venuše, aneb když hlídá táta s názvem „Duše do vesmíru“ složil a nazpíval Michal Hrůza spolu s Klárou Vytiskovou.

 

Producent a střihač filmu Martin a Venuše Adam Dvořák stvořil videoklip k titulní písni „Duše do vesmíru“.  Autorem hudby a textu je Michal Hrůza, který touto písní jen potvrzuje, že patří k autorům, kteří umí napsat hit a že se ve skládání filmové hudby cítí velmi dobře.  Film je o partnerských vztazích a tak i píseň Hrůza koncipoval jako duet muže a ženy. Jako ženský protipól si pozval do studia frontmanku skupiny Toxique Kláru Vytiskovou a společně nazpívali zmiňovanou skladbu. Adam Dvořák pak do videoklipu použil jak ukázky z filmu, tak i koncertní provedení písně s oběma protagonisty.

 „Film má vlastně titulní písně dvě, Duši do vesmíru a Venuši. Obě jsou nazpívané s Klárou Vytiskovou, přišla mi jako ideální zpěvačka“ říká Michal Hrůza. „Také mám rád překvapení, takže doufám, že Klára překvapí jednak tím, že zpívá moc hezky a také tím, že u ní nejsme zvyklí na češtinu, ve své kapele zpívá anglicky. No a název vychází z toho, že se můžeme vznášet, létat jen když jsme v klidu a v míru, když jsou naše duše v klidu a v míru“ dodává Hrůza.

Píseň Duše do vesmíru vyjde i na Michalově nově připravovaném albu „Den“, které je plánováno k vydání na letošní podzim (vydává Universal Music).

Novinkový klip Duše do vesmíru naleznete zde: http://youtu.be/Rid51liXIo8 .

 

Premiéra filmu Martin a Venuše bude 7. března.

Press kit naleznete v příloze, včetně rozhovorů s hlavními představiteli a tvůrci.

K dispozici je i Film o filmu a trailer.

zpět