Aktuálně

čtvrtek, 10. duben 2014 | 9:29

Už je to tady! Právě vychází kniha světově proslulého autora severské krimi Thomase Engera Instinkt dravce.

Instinkt dravce tz.jpg

Už je to tady! Právě vychází kniha světově proslulého autora severské krimi Thomase Engera Instinkt dravce. Setkat se s ním osobně můžete 23. dubna během autogramiády, na 22. 4. je naplánována tisková konference. Možnost akreditace.

 

Dnes vychází třetí kniha světově uznávaného norského spisovatele Thomase Engera s názvem Instinkt dravce. Jedna z kritik tuto aktuální novinku charakterizuje:Takhle vypadá psaní krimi na vysoké úrovni. Thomas Enger patří mezi autory extra třídy.“ I proto byla práva na jeho knihy prodána již do 23 zemí světa včetně Velké Británie, Německa, Japonska, USA, atd.

Thomas Enger přijede hned po velikonocích, aby podpořil vydání své již třetí knihy v češtině, a také aby se setkal se svými příznivci. Oslavte Světový den knihy světově – spolu s Thomasem Engerem ve středu 23. dubna v 17:00 v Paláci knih Luxorna Václavském náměstí v Praze. Proběhne zde křest jeho novinkové knihyInstinkt dravce spojený s autogramiádou. Protože Thomas Enger má blízko i k hudbě, kmotrem jeho knihy bude známý muzikant Xindl X, který má zase blízko k literatuře.

Navíc budou v prodeji (nejen) jeho knihy za cenu bez DPH.

A jak se těší Thomas Enger do Prahy? „Byl jsem v Praze jen jednou, už je to deset let. Když si na svoji návštěvu vzpomenu, vybaví se mi především krásná architektura tohoto města. Vzpomínám si také také na vynikající večeři na Staroměstském náměstí. A na silnou bouřku, která nás přepadla přímo v centru města… Zkrátka se na návštěvu Prahy a na setkání s českými čtenáři velice těším.“

Celý rozhovor s Thomasem Engerem naleznete v přiloženém presskitu.

 

Tisková konference se bude konat 22. dubna v 11:00Hotelu Sovereign, Politických vězňů 916/16, Praha 1. Žádosti o akreditaci, prosím, zasílejte do 18. 4. 2014 písemně na johana@turner.cz . Žádosti o individuální rozhovory s Thomasem Engerem po tiskové konferenci směřujte, prosím, na můj e-mail johana@turner.cz nebo johanaturner@hotmail.com . Prosím, připojte informaci, zdali budete potřebovat tlumočníka.

 

Instinkt dravce přináší další pokračování krimi příběhu s hlavní postavou novinářem Henningem Juulem. V pečovatelském domě v Oslu je nalezena mrtvá stařenka, které vrah do očí zarazil její vlastní pletací jehlice. Téhož dne se v tisku objeví palcové titulky, hlásající, že ministryně spravedlnosti Trine Juulová-Osmundsenová je nařčena ze sexuálního obtěžování mladšího politika, jehož totožnost zůstává utajena. Případ rozpoutá obrovské mediální šílenství. Do toho Trine obdrží anonymní výhrůžku, aby odstoupila z postu ministryně, jinak bude vyzrazeno její tajemství. Henning Juul je pověřen, aby napsal o vraždě v pečovatelském domě, ale současně se živě zajímá o případ své sestry Trine. Mezitím vrah udeří nanovo…

 

Záštitu nad návštěvou převzal velvyslanec Norského království v České republice H. E. Jens Eikaas.

Mediálním partnerem návštěvy a knihy Instinkt dravce je Radiožurnál a Regionální Deník.

Partneři návštěvy: NORLA, Neoluxor, Hotel Sovereign a Turner Public Relations s.r.o.

 

Thomase Engera vydává v České republice nakladatelství MOBA, www.mobaknihy.cz

 

Fotky a obálky knih v tiskové kvalitě si můžete stáhnout zde: http://kestazeni.turner.cz/Thomas%20Enger/

 

Děkuji za vaši pozornost a přeji pěkný den,

 

Johana Turner

TURNER PR

johana@turner.cz, 420 606 232 055

www.turner.cz

 

turner logo final 2

 

Pro vydavatelství MOBA, www.mobaknihy.cz

 

LOGOTYP MOBA male

 

 

 

zpět