Aktuálně

čtvrtek, 15. březen 2018 | 11:42

„V Čechách hraji rád, je zde skvělé publikum,“ říká klavírní virtuóz Maksim Mrvica

MM pic 1015 Entertainment.jpg

V dubnu se do Čech vrací jeden z nejlepších crossover pianistů světa Maksim Mrvica, aby zde představil své nové album NEW SILK ROAD. Skoro přesně na rok tak vystoupí v pražském divadle Hybernia (18. dubna) a o den později pak v brněnském Sono Centru. Letos poprvé zahraje v Bratislavě.

Mix crossoveru a vážné hudby v osobitém podání pianisty Maksima Mrvici zazní během tří jeho dubnových koncertů v Praze, Brně a v Bratislavě. Chorvatský klavírní virtuóz se do Čech vrací již počtvrté. „Máte zde skvělé publikum. Jsem vždy příjemně překvapen, jak reaguje na mou hudbu a dokáže se mnou prožít mé koncerty. Proto se sem rád vracím,“ říká Maksim Mrvica. Svým posluchačům tentokrát představí svou čerstvou novinku New Silk Road.
Kromě skladeb z nového alba nebudou na všech třech avizovaných koncertech chybět ani věci z předchozích desek a dojde i na oblíbené kousky, které si fanoušci žádají na každém Mrvicově vystoupení – Mission Impossible nebo Croatian Rhapsody. Část koncertu bude opět věnována klasice. Maksima Mrvicu doprovodí hráč na bicí nástroje a perkuse.

Termíny a data koncertů:
18. 4. – Praha, Divadlo Hybernia 19:00

19. 4. – Brno, Sono Centrum, 19:00
21. 4. – Bratislava, Ateliér Babylon, 20:00 

Vstupenky na koncerty v Praze a Brně jsou k dispozici od 880 Kč v síti Ticketpro, předprodej vstupenek na bratislavské vystoupení v síti Ticketportal.sk. 

Pořadatelem koncertů je 10:15 Entertainment s.r.o.
www.1015.cz

PR, marketing, akreditace
TURNER PR, Pavel Turner, pavel@turner.cz, +420 602 346, www.turner.cz

zpět