Aktuálně

pondělí, 18. září 2017 | 15:56

V DIVADLE NA FIDLOVAČCE se ocitnete MEZI NEBEM A ZEMÍ již tento čtvrtek.

MNZ_TZ plakát.jpg

Světoznámá duchařská komedie bude mít v DIVADLE NA FIDLOVAČCE premiéru již tento čtvrtek 21. září.  

Hra MEZI NEBEM A ZEMÍ britské spisovatelky Pam Valentine se dočkala mnoha ztvárnění po celém světě, to nejnovější pro pražskou Fidlovačku připravil Petr Hruška.
Obsadil samé známé herce, kteří jsou zárukou dobré zábavy. Manželský pár duchů si zahrají Sandra Pogodová a Daniel Rous, pozemské novomanžele hledající klid na anglickém venkově pak Elizaveta Maximová a Lukáš Rous. Dále Ludmila Molínová, Martina Randová a David Hák. Scénu a kostýmy vytvořil Miroslav Král.
Komedie o soužití dvou světů, ve které není nouze o bláznivé situace, nepostrádá ani lidský rozměr. Umožní si uvědomit, že plně žít a milovat se má tady a teď, neboť žádná vteřina našeho života se nebude už nikdy opakovat.
Co dalo nastudování hry MEZI NEBEM A ZEMÍ režisérovi Petrovi Hruškovi? „Každé setkání, každá zkouška, každý titul přináší nová hezká i nemilá poznání a ta drobná nenápadná jsou často o to důležitější. Znovu jsem si společně s tématem hry uvědomoval, jak je důležité být přítomen co nejintenzivněji v každé vteřině života a být s pokorou k síle, která nás přesahuje. Všichni z divadla mají můj obdiv. Pozitivní nálada, respekt mezi kolegy, vzájemná inspirace, všeho bylo nevídaně.“  

Děj MEZI NEBEM A ZEMÍ v Divadle Na Fidlovačce dokresluje hudba Vladimíra Strnada.
Premiéra je ve čtvrtek 21. září od 19:30. 

Fotky si pak můžete stáhnout zde: http://kestazeni.turner.cz/Divadlo%20Na%20Fidlovacce/


Johana Turner
TURNER PR 
johana@turner.cz, 420 606 232 055

www.turner.cz

zpět