Aktuálně

středa, 28. listopad 2018 | 11:02

Vánoce plné skvělých knih nakladatelství MOBA!

Husitská epopej VII.JPG

Letošní rok přineslo nakladatelství MOBA celou řadu jedinečných knih, připomeňme si několik z nich.
Nedávno vyšel v nevídaném prvním nákladu 80 000 výtisků závěrečný díl Husitské epopeje VII Vlastimila Vondrušky s podtitulem Za časů Vladislava Jagellonského.
Celá sága má dohromady 7 dílů, 417 kapitol a 4360 stran.
Nový historický román vychází v těchto dnech oblíbenému Františkovi Niedlovi. Jeho Rozervané království poutavě vypráví o povstání českých pánů, Jindřichovi z Lipé a touze po moci a nenasytnosti po stříbře.  
Napínavý krimi thriller proslulého hudebního novináře a spisovatele Tonyho Parsonse Na porážkuzavede čtenáře do čtvrti boháčů na severu Londýna, kde byla nalezena vyvražděná bohatá rodina…
Knihy držitele Pulitzerovy ceny Anthonyho Doerra jsou silně návykové. Nejnovější je úchvatný román Čtvero ročních období v Římě, po jehož přečtení budete okamžitě potřebovat odjet do Říma!
Dekadentní Berlín Výmarské republiky dokonale vykreslil Volker Kutscher v již druhém kriminálním případu Gereona Ratha Tichý zabiják, podle něhož právě vzniká další řada nejdražšího německého seriálu všech dob Babylon Berlin. Nekonvenční detektiv v Berlíně 30. let minulého století bude pátrat po sériovém vrahovi.
Román Temná komora Susan Faludi pyšnící se nominací na Pulitzerovu cenu (autorka už jednu má za novinářskou činnost) je autobiografickým příběhem o vztahu dcery a otce, který se v důchodovém věku rozhodne pro změnu pohlaví.
Nelze opomenout příběh, který si oblíbili čtenáři po celém světě – příběh dvou žen nepodléhajícím konvencím doby. Jedna je špiónka pracující v síti Alice Network ve Francii během války, druhá prominentní Američanka hledající sestřenici v Londýně roku 1947, jejich osudy se spojí v podmaňujícím příběhu plného odvahy a vykoupení - v románu Alicina síť spisovatelky Kate Quinn.

Další skvělé knižní tituly naleznete na www.mobaknihy.cz.

Listopadové novinky z nakladatelství MOBA:
Vlastimil Vondruška, Husitská epopej VII – Za časů Vladislava Jagellonského
Kate Quinn, Alicina síť, román, světový bestseller

Alice Broadway, INK Jiskra, román
Tony Parsons, Na porážku, britská detektivka
František Niedl, Rozervané království, historický román
Darina Hamarová, Slzy muže, román
Stanislav Češka, Dvojitá vražda, edice Původní česká detektivka
Ladislav Beran, Kriminální případy ze starého Písku, edice Původní česká detektivka


Johana Turner
TURNER PR 
johana@turner.cz420 606 232 055
www.turner.cz

Pro nakladatelství MOBA, www.mobaknihy.cz

zpět