Aktuálně

čtvrtek,  9. březen 2017 | 9:12

Výjimečné hry STK Theatre Concept se vrací na pražské scény.

Nick foto Kateřina Trnková.jpg

NICK s Hanou Vagnerovou se bude hrát v Jatkách78, Fénix ve Venuši ve Švehlovce.

Autorský projekt NICK režisérky Petry Tejnorové bude možné vidět 14. března a 28. dubna v JATKÁCH78. Jedinečné představení, ve kterém hraje Hana Vagnerová, Michal Sieczkowski a Jiří Konvalinka (zároveň autor hudby k představení), pracuje se zajímavými a netradičními audiovizuálními nástroji.
Nick je příběh o chlapci z Texasu, který jednoho dne zmizel a po třech letech se jako zázrakem zase objevil. Příběh vyprávěný z pohledu tří ústředních aktérů – Nicka, jeho sestry a policejního vyšetřovatele – se skládá před očima diváka a postupně odhaluje svá zákoutí. Divák sám je vyšetřovatelem – příběh se mu otevírá z různých stran, z různých úhlů pohledu, v různých nasvíceních – a on sám se musí rozhodnout, ke které verzi se přikloní. Každá nová informace je dílek skládačky, který může zapadnout na různá místa. Trailer můžete zhlédnout ZDE.

FÉNIX se znovu vrátí 23. dubna ve 20:00 do Venuše ve Švehlovce, kde v premiéře – a pod režisérským vedením Adély Stodolové – vstal z popela v červnu 2016. FÉNIX - ohnivý bájný pták, který se jednou za pět set let znovu zrodí z popela. A je tu stařec a dívka a chlapec, muž a žena, život končící a věčný začátek. V popelavém kruhu se rodí vášeň a umírá moudrost. Ve FÉNIXu účinkují: Zuzana Stavná, Renáta Martinová, Veronika Kohútová, Linda Caridad Fernandez Saez, Jindřich Panský a Jaroslav Ondruš. Více informací naleznete na http://www.stkconcept.cz/hra/fenix. Ukázku z představení můžete zhlédnout ZDE.

Vstupenky zakoupíte na www.goout.net.
Více informací naleznete na www.skutr.org.
Fotky v tiskové kvalitě si můžete stáhnout zde: http://kestazeni.turner.cz/SKUTR/.


Johana Turner
TURNER PR
johana@turner.cz, 420 606 232 055

www.turner.cz

zpět