Aktuálně

středa, 20. prosinec 2017 | 12:23

Vyprodané Vánoční Symphonic Tour zakončil Miro Žbirka včerejším pražským koncertem

9_12_17 Brno foto Patrik Uhlir TZ.JPG

Miro Žbirka úspěšně uzavřel prosincovou sérii koncertů se slavnostní vánoční atmosférou včerejším koncertem v pražském Paláci kultury v rámci festivalu České doteky hudby.
Byť se ten pražský trochu lišil od koncertů turné Vánoční Symphonic Tour, kde hostovali Lenka Filipová, Jaroslav Svěcený, všude panovala jedinečná atmosféra, kterou si všichni – včetně Mira Žbirky – opravdu užívali.
„ Rád bych poděkoval všem, kteří přišli na koncerty vánočního turné. Vytvořili jste úžasnou vánoční atmosféru! Díky vám jsem načerpal energii do dalších projektů… Během svátků se začnu připravovat na nahrávání nového alba, začínáme totiž už na začátku roku s mým osvědčeným týmem včetně producenta Roba Casse v londýnském studiu v Abbey RoadPřesouváme se však do studia číslo 3, kde jsem ještě nikdy nepracoval a možná si na mne Rob připraví i nějaké nové muzikanty …, “ říká Miro Žbirka.

Pro slovenské fanoušky jsou na prosinec 2018 připraveny další dva koncerty Vánočního turné (15. 12. 18 Žilina, 18. 12. 18 Košice), ale nebyl by to Miro Žbirka, kdyby neměl pohromadě i nějaké plány pro české publikum.

Pro aktualizované informace sledujte webové stránky www.zbirka.cz a facebook Mira Žbirky http://www.facebook.com/MiroZbirka
Fotky v tiskové kvalitě si můžete stáhnout zde: http://kestazeni.turner.cz/Miro%20Zbirka/ .


PR manager Mira Žbirky  
Johana Turner, TURNER PR, +420 606 232 055, johana@turner.czwww.turner.cz

Vydavatel Universal Music
Kontakt: Štěpánka Batíková, 777 88 97 88, stepanka.batikova@umusic.com


Johana Turner
TURNER PR 
johana@turner.cz, 420 606 232 055

www.turner.cz

zpět