Aktuálně

úterý, 26. březen 2013 | 19:24

Vypsaná fiXa jede! Dvě turné najednou, má i koncert v jindřichohradeckém Kulturním centru Jitka - 5. dubna - spolu se skupinou Wohnout.

Vypsaná fiXa jede! Dvě turné najednou, má i koncert v jindřichohradeckém Kulturním centru Jitka - 5. dubna - spolu se skupinou Wohnout.

 

Skupina Vypsaná fiXa jede dvě turné najednou - s Mňágou a Žďorp Tugerd Tůr, s Wohnouty V+W turné.Malou ochutnávku z Čelákovic naleznete zde http://www.youtube.com/watch?v=Zbw_88tk8sY .

Každá z kapel bude mít více než sedmdesáti minutý set, ve kterém zazní největší hity, včetně aktuálního singlu Vypsané fiXy Schovaná.

Klip můžete vidět zde: http://www.youtube.com/watch?v=Oi2AM09jfic.

Jak vypadá koncert a společné hraní popisuje frontman skupiny Vypsaná fiXa Márdi: „S Wohnoutama spolu hrajeme poměrně často.  S basákem Zemánkem už jsme ve fázi, že si dáváme dárky k Vánocům. Letos mi dal ukulele. Jenom Fenek se někdy roztahuje s bubnama a my zas jezdíme pravidelně pozdě. Bereme to s humorem a pomlouváme se jen, když tam ti druzí nejsouJ. Pravidelně si navzájem hostujeme a občas dojde i k naprosto nečekaným záležitostem, kdy vidím, jak se na mě vedle podia šklebí Honza Homola, tak mu dám kytaru a on hraje s náma. Pořadí se pravidelně střídá -první kapela hraje hodinu a čtvrt. Pak nastoupí druhá a většinou hraje ještě o něco déle. Je úplně jedno, která kapela je první nebo druhá. Výběr písní v našem konkrétním setu se liší koncert od koncertu. Já osobně nepíšu ani playlist a tak nikdy nehrajeme úplně to samé. Přijďte se podívat. Těšíme se na vás v KC Jitka v Jindřichově Hradci 5. dubna.“

 

Příští rok Vypsaná fiXa oslaví 20. narozeniny a chystá spoustu novinek.  Trochu více prozradí zpěvák Mardi v rozhovoru v příloze.

 

Veškeré pravidelně aktualizované informace hledejte na: www.vypsanafixa.cz, www.facebook.com/vypsanafixa, www.myspace.com/vypsanafixa & www.bandzone.cz/vypsanafixa .

 

Turné V+WVypsaná fixa +Wohnout

1. 3.         Prostějov, Apollo

2. 3.         Třeboň, KD Beseda

5. 4.       Jindřichův Hradec, KC Jitka

19. 4.     Bozkov u Semil, KD

20. 4.     Albrechtice u Písku

10. 5.     Český Krumlov, FabriČKa Fest

 

TUGEDR TŮR – Vypsaná fixa & Mňága a Žďorp

8. 3.         Čelákovice, KD

9. 3.         Pěnčín u Turnova, KD

13. 3.       Praha, Lucerna Music Bar

14. 3.       Praha, Lucerna Music Bar

16. 3.       Vysoké Mýto, M-klub

22. 3.       Nové Město na Moravě, KD

23. 3.       Jablonec nad Nisou, Eurocentrum

27. 3.     Olomouc, Belmondo

28. 3.     Brno, Fléda

29. 3.     Dolní Benešov, KD

12. 4.     Havlíčkův Brod, KD

13. 4.     Břeclav, KD

zpět