Aktuálně

čtvrtek, 18. květen 2017 | 15:01

VYPSANÁ FIXA POKŘTÍ SVŮJ VINYL TADY TO NĚKDE JE A ZAHRAJE AKUSTICKÝ SET.

VF vizuál Tady to někde je tour 2017.jpg

31. KVĚTNA OD 17:00, PONTON NA STŘELECKÉM OSTROVĚ. VSTUPNÉ ZDARMA.

Svou aktuální desku Tady to někde je vydala Vypsaná fiXa letos v únoru. 31. května jí představí svým příznivcům i v podobě klasické vinylové desky. Navíc doplněné o výpravný booklet, který je vložen do LP a mapuje příběh nahrávání tohoto alba.

„Vinyl k naší poslední desce se opravdu povedl a máme z něj velkou radost. Díky většímu formátu vyniká "čistý" vizuál našeho kytaristy Mejly a vše dokresluje netradiční bílá barva samotné desky.  V obalu je vložen i speciální sešit  a  každý, kdo vinyl koupí, si může ve volném čase přečíst  příběh vzniku nahrávky Tady to někde je,“ říká za skupinu Márdi a dodává: „Napadlo nás, že takhle povedená záležitost by si zasloužila speciální akci  pro naše fanoušky, protože již mnoho z nich ví, že vinylový bůh je šampion. A tak vinyl pokřtíme samostatně. Každý, kdo přijde 31. května na ponton na Střeleckém ostrově, si ho může koupit za speciální cenu 299 korun. Kdo chce, může si k tomu pořídit i lístek na koncert do Velký Lucerny - celej tenhle balíček ho vyjde na pět stovek a ještě ke všemu tam budeme my, a rádi každýmu desku podepíšeme pro něj nebo pro někoho nebo pro každýho, komu bude určen. Před tím zahrajeme cca půlhodinovej akustickej koncert a úplně nejlepší na tom je, že celá akce je zadarmo a jediný, co člověk potřebuje, jsou chuť a nohy.“
Vinyl k prohlédnutí zde: http://bit.ly/2pWC6rb

Kapela se přes léto bude věnovat festivalovému hraní. Na konci října ji čeká druhá část turné TADY TO NĚKDE JE. Bude to celkem šestnáct koncertů po velkých městech včetně legendárního velkého sálu pražské Lucerny 20. 12. Zde již kapela vystoupila v minulosti dvakrát před plným sálem.
Vstupenky na celé turné jsou již v prodeji v sítí GoOut.

Více informací, včetně termínů turné, naleznete na www.vypsanafixa.cz.


Pavel J. Turner
TURNER|PR
+420 602 346 315
www.turner.cz

zpět