Aktuálně

sobota, 15. prosinec 2012 | 20:15

Xindl X přesunul Vánoční koncert na únor a pro velký zájem hned přidal i druhý koncert. Lístky jsou od dnešního dne v prodeji.

Xindl X přesunul Vánoční koncert na únor a pro velký zájem hned přidal i druhý koncert. Lístky jsou od dnešního dne  v prodeji.

 

TURNÉ S LÁ$KOU Xindla X měl původně zakončit koncert zakončit v pražském Divadle Gong

 5. prosince. Ze zdravotních důvodů byl však zrušen a my už nyní můžeme potvrdit termín náhradní, na který platí původně zakoupené lístky. Těšíme se na vás v pondělí 18. února v Divadle Gong!

Protože koncert byl už dlouho dopředu vyprodán, rozhodli jsme se vyjít vstříc všem fanouškům a přidali jsme ještě jeden koncert navíc - v neděli 17. února. Vstupenky můžete koupit od dnešního dne v předprodejní ch sítích Ticketpro a Ticketportal nebo na pokladně Divadla od pondělí 17.12. od 14:00. Do prodeje jde pouze omezený počet vstupenek.

"Je mi líto, že jsem kvůli nemoci musel koncert odsunout, ale zase jsem rád, že jsme díky tomu mohli přidat ještě druhý koncert. Neumím si představit lepší závěr podzimního turné, než ho skončit až na jaře a hned dvojitým koncertem,  " řekl nám k tomu Xindl X. "A nemusíte se bát, že kvůli změně termínu koncert ztratí svou vánoční atmosféru. O tom, že "Štědrý večer nastal, když jsem doma chlastal" se dá zpívat po celý rok. Tak se těším, jak spolu ty Vánoce v únoru oslavíme!"  dodává autor skladby, kterou za dva měsíce na internetu vidělo přes dva milióny lidí (http://www.youtube.com/watch?v=ZLyX6rEyT18) .

 

Pravidelně aktualizované informace naleznete na www.xindlx.cz, http://gplus.to/xindlx, www.bandzone.cz/xindlx  a na http://www.facebook.com/xindlxofficial

Pokud budete potřebovat jakékoliv informace, kontaktujte mne, prosím.

 

Managment a booking:

Zuzana Jarošová, +420 603 457 466, zuzana@zuzanaproduction.cz , www.zuzanaproduction.cz

PR manager:     

Johana Turnerová, +420 606 232 055, johana@turner.cz, www.turner.cz

Vydává

Universal Music Czech Republic, kontakt Jiří Kouba, 775 101 723, jiri.kouba@umusic.com  

 

Mediálními partnery jsou: Fajn radio & koule.cz

zpět