Aktuálně

čtvrtek, 25. květen 2017 | 13:20

"Zahrát si na Okoři je pro nás něco výjimečnýho," říká kapela MIG 21 a těší se na 17. ROČNÍK FESTIVALU OKOŘ (19. 8.).

OKOŘ 2017.jpg

Přípravy na oblíbený jednodenní srpnový FESTIVAL OKOŘ jsou v plném proudu. V malebném areálu pod zříceninou hradu Okoř zde předposlední srpnovou sobotu 19. srpna vystoupí MIG 21, Miro Žbirka, Václav Neckář, Marek Ztracený, Vypsaná fixa, No Name a další.
MIG 21 - chlapecká taneční, pěvecká a striptérská skupina z Prahy 5 Smíchova – na Okoři vystoupí letos již po osmé. Ale na jejich úplně první hraní zde, asi nikdy nezapomenou

„Vůbec nejsilnější vzpomínka na Festival Okoř se vztahuje k našemu historicky prvnímu vystoupení v létě 2001. Měli jsme před vydáním desky “Snadné je žít” a hraní na Okoři pro nás bylo něco velkýho a ROZHODNĚ výjimečnýho. Však jsme to taky řádně oslavili, vlastně jako každý náš nový zážitek. Vzpomínám, jak jsem se ráno neplánovaně probudil s Jirkou vedle pana Hapky v jeho domě. Dům stál nedaleko podia, který už bylo ale sbalený, jen uprostřed louky stálo naše auto zasypaný kelímkama od piva. Nechali jsme mistra v klidu spát, skočili jsme do auta a rychle jeli na nedaleký pole, kde jsme fotili titulní fotku na naší první desku. Na to se prostě zapomenout nedá,“ říká kapelník MIG 21 Honza Hladík.
Nejen na hudbu se však mohou těšit všichni příchozí. V areálu bude připravena zábava a aktivity pro rodiny s dětmi, pestrá paleta občerstvení a nápojů.
Těšíme se na vás opět po roce, na místě tradičního a každoročního setkávání pro většinu návštěvníků, na srpnovém Festivalu Okoř!

Ilustrační fotky a fotky účinkujících si můžete stáhnout zde: http://kestazeni.turner.cz/Festival%20OKOR/, v případě zveřejnění, prosíme o uvedení kreditu u jednotlivých fotek.

Vstupenky jsou k dispozici v předprodejních síti TICKETPORTAL a na www.NEJLEVNEJSIVSTUPENKY.cz.
Na základě zkušeností z minulých let doporučujeme včasnou koupi. Nezapomeňte, že festival byl několik ročníků za sebou úplně vyprodán. Počet návštěvníků je limitován velikostí nejen samotného areálu, ale i dodržením maximální počtu osob pro zajištění komfortu všech návštěvníků.

Ceny vstupenek:
-          v předprodeji na www.nejlevnejsivstupenky.cz            490,- Kč včetně poplatků
-          v předprodeji na www.ticketportal.cz                              540,- Kč včetně poplatků
-          na pokladně hradu Okoř                                                      540,- Kč včetně poplatků
-          na místě v den konání od 13:00                                         590,- Kč

Pravidelně aktualizované informace naleznete na úplně nových webových stránkách www.festivalokor.cz a www.facebook.com/festivalokor.

Pořádá agentura Hanky Petřinové, www.petrinova.cz , agentura@petrinova.cz
Tiskový servis Johana Turnerová, johana@turner.cz, 606 232 055.

Mediálními partnery jsou: Hitrádio City 93,7 FM, regionální Deník, TV Prima, magazíny Instinkt a Týden, Headliner, žena-in.cz, Hyperinzerce.


Johana Turnerová
johana@turner.cz, 420 606 232 055, www.turner.cz

Pro Agenturu Hanky Petřinové, www.petrinova.cz, www.festivalokor.cz

zpět