Aktuálně

čtvrtek, 15. listopad 2012 | 21:26

Zbrusu nové CD „A kdy už tam budem?“ pro děti a jejich rodiče nejen na dlouhé cesty autem bude mít koncertní křest v pražském Divadle na Prádle v sobotu 1. prosince.

Zbrusu nové CD A kdy už tam budem?“ pro děti a jejich rodiče nejen na dlouhé cesty autem bude mít koncertní křest v pražském Divadle na Prádle v sobotu 1. prosince. Těšíme se na vás!

Album „A kdy už tam budem?“  pro všechny malé děti a hravé rodiče od zcela nové formace Pískomil se vrací vyšlo minulý týden (7.11.2012). Jak už bylo řečeno, je určeno zejména pro poslech v autě, ale nejen tam.

Skutečný křest si odbude během koncertů naplánovaných na sobotu 1. prosince do pražského Divadla na Prádle na Malé Straně od 11 a od 14 hodin. Vstupenky lze rezervovat na http://www.napradle.cz/divadlo.php?choose=rezervace a vyzvednout na pokladně Divadla na Prádle.

 

Pískomil se vrací  má stálou sestavu pro koncertování - Karolínu Dytrtovou, Kristýnu Kudrnáčovou, Ondřeje Pečenku a Filipa Nebřenského. Při hraní naživo čtveřici doplňuje občas také Radek Banga (Gipsy.cz), Michal Dalecký nebo Běta a Tonča Nebřenských. První prosincový den vystoupí v plné sestavě a křtít bude právě Radek Banga se speciálním hostem, který bude pro návštěvníky koncertu překvapením. Těšíme se na vás!

Veškeré informace o skupině Pískomil se vrací naleznete na http://www.piskomilsevraci.cz/ a https://www.facebook.com/pages/P%C3%ADskomil-se-vrac%C3%AD/354898961265897?ref=hl

 

Členové kapely Pískomil se vrací:

Kristýna Kudrnáčová – herečka a zpěvačka, objevila se také v rockové opeře Antigona či lyrikálu Kudykam. Je členkou pohybového divadla Veselé skoky.

Karolína Dytrtová – věnuje se produkci kapely a s Kristýnou Kudrnáčovou zpívá v kabaretním projektu Myštet.

Filip Nebřenský – multiinstrumentalista a člen hudební skupiny Hm… nebo host kapely Sto zvířat

Ondřej Pečenka – autor projektu Folk3mail, zakládající člen a bývalý kapelník skupiny Kašpárek v rohlíku.

 

Hosté kapely: Radek Banga, Michal Dalecký, Tonička a Bětka Nebřenských

Promofoto autor: Jindřich Minařík, obal CD: Teréz Nývlt, grafické zpracování: Daniel Oravec

zpět