Aktuálně

středa, 17. červenec 2019 | 10:01

Žhavé červencové novinky z nakladatelství MOBA

Tajemna alchymistka.jpg

Nakladatelství MOBA připravilo na červenec nejen skvělou irskou detektivku, ale i několik nových historických, ženských i detektivních románů. 
Hned na začátku července (9. 7.) vychází historický krimi román osvědčeného autora Jana Bauera Tajemná alchymistkaPísař zemského soudu s pověřením pro zvláštní úkoly Lukáš Trobl z Květnice vyšetřuje vraždu svého přítele alchymisty Valentina Weigela, někdo ho zabil zřejmě proto, aby se mohl zmocnit tajného receptu. Z případu je však odvolán. Má totiž zjistit, kdo ve skutečnosti je a co sleduje tajemná alchymistka Barbara, do níž se zamiloval sám císař Rudolf II. Údajně se jedná o neteř doktora Johna Dee, který byl kdysi na císařův příkaz vyhnán z Prahy...
Ve stejný den se dostane ke všem dobrým knihkupcům i román Jaroslavy Černé Dům v podhradí o osudech obyvatel starého domu stojícího na romantickém místě ve stínu hradní zříceniny, ženský román slovenské autorky Jany Benkové Simonino tajemstvíretro krimi Otomara Dvořáka Zločin štábního strážmistra a dva tituly Edice Původní česká detektivka Luďka Kubáta Krvavé peníze Ladislava Berana Kriminálka na tahu.

Na konci měsíce (23. 7.) vyjde napínavý thriller irské autorky Jo Spain Přiznáníkterý vás donutí se ptát, kdo je vlastně vinen?

Ucelený přehled knižních novinek nakladatelství MOBA druhého pololetí 2019 najdete zde: https://www.mobaknihy.cz/edicni-plan/

Červencové novinky z nakladatelství MOBA:
PřiznáníJo Spain, krimi thriller
Tajemná alchymistka, Jan Bauer, historická detektivka
Dům v podhradí, Jaroslava Černá, román
Simonino tajemstvíJana Benková, retro krimi
Zločin štábního strážmistraOtomar Dvořák, retro krimi
Krvavé penízeLuděk Kubát, Edice Původní česká detektivka
Kriminálka na tahuLadislav Beran, Edice Původní česká detektivka


Pro nakladatelství MOBA, www.mobaknihy.cz

zpět